Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmondanátok milyen a Szentkir...

Elmondanátok milyen a Szentkirályi Hair (Anita & Dávid)? Tapasztalat, vélemény érdekelne.

Figyelt kérdés
Próbáltam utána olvasni neten, de nagyon véglet vélemények vannak, ezért érdekelne ki-ki saját maga mit tapasztalt. Köszönöm

2019. jún. 26. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így már ahogy te leírtad nem létezik,mióta elváltak.Viszont nekem volt szerencsém mindkettőjüket kipróbálni.Nekem Anita munkája sokkal jobban tetszett,a Dávidé is gyönyörű volt,de Anita ebben szerintem verhetetlen.Nekem mindig annyit vágott amennyit megbeszéltünk,a festést mindig rábíztam csak nagyjából beszéltük át,iszonyat tartós,illetve figyel arra is,hogyha mint pl én is távol élsz tőle úgy fest,hogy a lenoves se legyen csúnya.Nekem konkrétan volt olyan,hogy féléves hajamra azthittém,hogy a héten voltam fodrásznál.Egyszó mint száz Én inkább Anitát ajánlom,megéri rá várni!🙂
2019. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nem kísértem figyelemmel a magánéleti részt bár most, hogy írod mintha valahol valóban olvastam volna róla véleményeknél, hogy külön vannak.

Akkor viszont Anitát máshol kell keresnem nem tudod?

2019. jún. 26. 21:57
 3/29 anonim ***** válasza:
Így van, @heni_92 -nél tudsz időpontot kérni Anitához Instagramon.🙂
2019. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Oh'köszönöm közben kinyomoztam igen, szuper! Várok még véleményeket, de akkor szerintem Anitánál teszek egy "próbát". :)
2019. jún. 26. 23:29
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Mindenhol le van tiltva a véleményezés, ami nyilván nem véletlen Google értékelést érdemes olvasni ott nem tudnak törölni érdekes dolgok vannak. Szerintem keress másik szalont. ;)
2019. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Az ott olvasottak alapján biztos nem mernék menni, de ha jól láttam azok nem Anitára vonatkoznak már, persze ki tudja.
2019. jún. 27. 13:07
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért az vicces ahogy kapnak pár negatív véleményezést megjelennek a barátok és adnak öt csillagot, a legjobban az tetszik Dominika meg dolgozó dobálta oda az ötöt roppant hiteles. :D Menj inkább komoly múltú mai napig szuper helyre nem reklámozok, de van pár főleg Budapesten hamar rájuk találsz némi olvasgatással a neten.
2019. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kiadsz ennyi pénzt egy fodrásznak valóban olyanhoz menj akiről nincsenek ilyen vélemények,Én Lökös Szandrához járok,szinte semmivel sem drágább mint Szentkirályiék,és egyszerűen csoda amit művel a hajlammal,na meg ott a szalonban mindenki profi fodrász,és nem az utcáról betévedt tanuló.😊
2019. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

#8 Nekem barátnőm akart menni, aztán meglátta értékeléseket meg hogy most anya is külföldön barátnővel, apa meg új párjával a 4gyerekre meg babysitter vigyáz és úgy kiakadt (mivel neki is van 3 gyermeke), mármint emberileg rájuk, hogy azt mondta ingyen sem menne. :D

Amúgy viccen kívül ilyen vállalkozásoknál tényleg nagyon sokat számítanak ezek a dogok is kivel mennyire tud azonosulni valaki stb, hiába magánélet úgymond sajnos ez ilyen. Ár - érték arány meg, bele se menjünk.

2019. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Annyi jó fodrász van csak nem ismert az arcuk szerintem inkább hozzájuk menjél elolvasva néhány negatív értékelést én nem kockáztatnék, de ha szereted a kalandot hajrá, akár be is jöhet! :)
2019. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!