Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata szőreltávolító krémekkel?

Figyelt kérdés
Láttam olyat, amitől elvileg nem nől többé szőr. Ez lehetséges?
2019. júl. 2. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Tini koromban jó párat kipróbáltam,semmit sem használtak a szőr nemhogy nem nőtt újra vissza el sem tűnt.
2019. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyanrók nem tudom amitől nem nőne vissza, az azért elég durva cucc lenne otthoni használatra.


Amúgy én nem szeretem az ilyen krémeket, ugyanúgy 1-2 nap és látszik hogy nő ki a szőr, viszont macerásabb használni mert várni kell vele, büdösek és nekem több is irritálta a bőröm, a gyengédebbek meg alig szedik le a szőrt.

2019. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdező nem a szőrtelenítő krémekre gondol, hanem azokra, amik elvileg vékonyítják a szőrt és pár hónappal kitolja a szőr növekedését.

Ezek nem szüntetik meg a szőrt, hanem csak elvékonyítják és lehet, hogy ritkábban vagy lassabban nő vissza, ezért elég kevesebbszer elég a használatukkal szőrteleníteni.

Én még nem próbáltam, de szemezgettem már velük, de még nem vettem rá magam, hogy tizenezrekért 1-2 hónapra elegendő krémeket vegyek magamnak.

De azt tudni kell, hogy csak epilálás vagy gyantázás hatására hatnak, borotválásra nem, mert a szőrtüsző bent marad és nem is tudja ritkítani ezért őket.

És ha abbahagyod a krém használatát a szőr visszanő, és lehet, hogy ugyanolyan lesz, mint előtte. Nem ritkul és nem vékonyodik.

De ha valaki folyamatosan használja, elképzelhető, hogy van, amelyik használ.

2019. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!