Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nagy a hasam? Hogyan...

Miért nagy a hasam? Hogyan lehetne eltűntetni? Titeket ez nem zavarna? Mernétek így strandra menni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, télen 59 kiló voltam, nekem ez soknak számított, mert mindig is vékony alkatú voltam. Amúgy 163 cm vagyok. Most tavasszal jó idő lett, elkezdtem mozogni, próbáltam kicsit kevesebbet enni, több gyümölcsöt, tehát egészségesebben éltem, sok vizet ittam kóla helyett, a cigiről is leszoktam, és fogytam 2 kilót.. tudom hogy ez nem sok, mégis keményen megszenvedtem vele.. most 57 kiló vagyok, combomból fogytam, a hasamból viszont nem.. és nagyon zavar, hogy van hasam.. nem annyira nagy, de azért van, a köldök részénél elég rendesen kilökődik, pedig felüléseket is szoktam csinálni, mindennap bicózni, sétálni járunk a barátaimmal, és mégsem megy le.. szerintetek hogyan tüntessem el?? :( Terhes nem vagyok, szóval nem ez van a háttérben:D amúgy pedig teljesen meg lennék elégedve magammal, csak ez a bökkenő:(
2010. júl. 9. 22:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy senki sem tökéletes, mindenkiben van valami hiba, természetesen nekem is vannak a hasamon kívül kisebb hibáim, de azok nem vészesek:)))
2010. júl. 9. 22:11
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy a genetika is bennevan. engem is zavart (nekem is ilyen) de látom hogy nem vagyok egyedül, rengeteg nálam sokkal sokkal nagyobbdarab nő hordja a bikinit büszkén a strandokon és nem nézik meg őket nem szólnak be nekik, szóval felülemelkedtem ezen. próbálj meg te is ;) de azért a mozgást ne hagyd abba, mert lesz eredménye! de addigis nyugodtan irány a strand :)
2010. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:$ köszi, aranyos vagy, ez jól esett! :)
2010. júl. 9. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy a hasam :(.. Pedig diétázok és mozgok is, de alapjába véve vékony alkat vagyok én is. Starndon midnig be kell húznom alig merek én is kimenni.Szóval nem vagy egyedül, de lehet hogy a genetika játszik közbe.. Én hullahopp karikázok egy ideje és nekem kezd azért lemenni. Szerintem próbáld ki te is :) és Sok sikert :)!


16/l

2010. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Genetika, lehet, hogy neked a hasadról fogy el utoljára a zsír. Ahova először felment. Menjél nyugodtan strandolni, és érezd jól magad!
2010. júl. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is hasas vok..mármint az nő meg először :_DD

a legjobb rá a hulahopp.

azóta oldalt sincs egy kis párnám se..:)sőt jó a hátnak, meg a hasat is hamar leszedi.

pl. 1 hét alatt oldalamról lejött 2-3 centi.

2010. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ÓÓ de aranyosak vagytok! :) Azt hittem itt majd oltogatni fognak:S.. de kellemesen csalódtam! :$:)

Hullahop helyett jó a hastánc??

2010. júl. 13. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!