Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használhatom a hajamra a sprayt?

Használhatom a hajamra a sprayt?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 éve vettem egy Avon hajvédő sprayt UV-szűrővel. Nem igazán használtam mert nem vol rá szükségem,ám most tengerre megyünk. Még jó? Használhatom? Gondolom,nem lesz káros? Vagy már nem lesz hatásos?

2019. júl. 3. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnelek megbantani de a kozmetikumoknak nem veletlenul van lejarati ideje. Az avonos termekeken is fel van tuntetve a honap, meddig jo felbontas utan/gyartas utan es egy gyartasi datum is van rajtuk. A szavarossaga 6m/12m/36m -kent van felntuntetve.

Ket variacio van, vagy nem hasznal mert le van jarva

Vagy szetcseszi a hajad mert le van jarva

2019. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, persze, h van lejárati ideje, de ez egy haj spray, és nem használtam el. Nem dobtam ki,pénzt adtam érte.
2019. júl. 3. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használd
2019. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!