Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy mosás után is fényes lesz...

Egy mosás után is fényes lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy ha sörrel öblítem a hajam hajmosás után akkor fényes lesz tőle,de ez több alkalom után látszik vagy holnapra fényesebb lesz a hajam?

Illetve, ha kiöblítem vele utána megszáríthatom hajszaritoval, vagy hagyjam hogy magától száradjon?

Illetve nem fog tőle ragadni a haj?


CSAK TAPASZTALAT ÉRDEKEL.


2019. júl. 3. 19:47
 1/1 anonim válasza:

Szia.

5-10 alkalom után. Ha mondjuk heti 1x mosol hajat. Kitartás.

Mosd meg a hajad. Jól masszírozd be a sört (azt mondjuk nem tudom, hogy alkoholos, vagy mentes :( )

A sört ne mosd le. De amikor a kúrát végzed, akkor inkább olyan napon ahol a következő hajmosásig nem mész sehova :D Mondjuk akkor megint lesörözöd..Na mindegy :D

Nem fog ragadni.

Egyébként próbáld ki a mézet az arcra. Csöpög össze vissza, de nagyon jó puha lesz tőle az arcom mindig.

2019. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!