Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy amióta nem...

Miért van az, hogy amióta nem használok hajbalzsamot, sokkal kezelhetőbb és csillogóbb a hajam?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam Balatonon, és csak sampont rajtam el, balzsamot elfelejtettem... És meglepődve tapasztaltam, hogy ha nem balzsamozom be a hajam, akkor sokkal egyszerűbb kifésülni, és sokkal fényesebb lesz. Ezt nem értem... A balzsamnak elvileg nem az lenne a feladata, hogy ápolja a hajat, hogy az könnyebben kezelhető, és csillogóbb legyen. Akkor az enyémet miért "rontotta el"?

(Nem festem a hajam, nincs kiszívatva, természetes sötétszőke, és még hajszárítót sem használok, hanem hagyom, hogy magától száradjon meg!)


2010. júl. 10. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A balzsam is vegyszer,ami nem használ a hajnak. Nem kellene a reklámoknak bedőlni.
2010. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
néha szünetet kell tartani, ha már úgy látod, hogy balzsammal jobb lenne akkor válassz gyógynövényeset
2010. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, hogy vegyszer, de hát pont erre találták ki, nem? :S Sokféle balzsamot használtam már, és olyan a hajam, hogy mindegyik csak átmenetileg "javította". Ezt úgy értem, hogy 3-4 hétig selymes volt tőle a hajam, aztán mintha immunissá váltam volna a balzsamra...


Gyógynövényeset is használtam már, de attól meg nem tudtam kifésülni, tiszta kóc lettem tőle :(

2010. júl. 10. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor gyakran kell váltogatnod a balzsamokat. vegyél 2 félét és egyszer az egyiket, másszor a másikat használd és néha ne használd egyiket sem, de legyen rendszer benne
2010. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szóval kb 2 hetenként egyszer vagy kétszer ne használj balzsamot

nah csak leírtam

2010. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tanácsot! :D Ezt kipróbálom!
2010. júl. 10. 09:03
 7/7 anonim ***** válasza:

meg függ attól is, mit használsz.

én a fodrászkellékesben veszem, narancssárga, placentás és irtó jó a hajnak, selymes stb..

évekig a kék változatát használtam, nemrég vettem észre h van száraz hajra is, mangós illata van és imádom:)

2010. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!