Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet elérni, hogy szép...

Mivel lehet elérni, hogy szép göndör legyen a hajam? Hogy növeljem a ha mindig törik? Mit lehet tenni töredezés ellen?

Figyelt kérdés

Alapból göndör hajam van,a vállam alatt pár centire ér.Nagyon lassan nő,amellett meg rendszeresen szoktam vágatni,hogy ne törjön,de most meg akarom növelni.Esetleg van valami amitől hamarabb nő,ha nincs akkor valami amivel elkerülhető a törés?Szép,hosszú loknikat szeretnék,de nem tudom,hogy érhetném el.

Olvastam itt néhány dolgot törés ellen,de az mind egyenes hajról szólt és nem voltam biztos benne jó-e göndör hajra is.

16/L


2010. júl. 10. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nő a hajad, csak mivel begöndörödik, nem látszik meg:P az enyém is ilyen sűrű loknis, mindig kérdik, h daueroltam-e:P amúgy kb. félévente vágatom, és hajmosáskor használok balzsamot. ennyi. no meg a hajszárítót lehetőleg kerülöm...
2010. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne nagyon fésüld, ne szárítsd, úgy kevésbé roncsolódik! A törölközővel ne dörzsöld, inkább csak nyomogasd ki a vizet!
2010. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem fésülöm gyakran,nagyon ritkán szárítom és balzsamot is használok.Szinte sosem vasalom,félévente 1szer talán,ha megunom a göndört.

Mégis hamar törik,lassan nő és nem olyan szépen göndörödik...

2010. júl. 10. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet h valamilyen vitamin hiányod van? A vitamin fontos pl. a hajnak.
2010. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zzita válasza:
kipróbálhatnád a sörélesztő tablettát.Szép lesz tőle a hajad, kevésbé töredezik, gyorsabban nő. Erősebb lesz a körmöd és tisztítja a bőrt is .. :)
2010. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam!

Hajmosás után nedves hajra egy diónyi göndörítő hab, és ha már majdnem száraz, hajfényspray! (hajszárításkor)

Így nem kócos, hanem göndör lesz, és fényes is!

2010. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tényleg ne szárítsd meg fésüld, ettől szépen be kell, h álljanak a loknis fürtök, legalábbis minden göndör hajú ismerősöm ezt mondja [nekem egyenes a hajam].

a töredezés meg lehet tényleg vitamin- vagy valami más hiány, szedj rá haj- és körömerősítőt, a revalid nekem 2 héten bell be szokott válni

2010. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hajszárítás nem árt neki, ha rendszeresen le van belőle vágva!

Hajtöredezés ellen: -fodrász--->vágás

-hajszárító--->beszárítás

Göndörödéshez: hajhab, hajlakk szárítás előtt, de ahhoz, h természetes legyen a hullám, bekened ápolóval, és kimész a jóidőre, és hagyod magától megszáradni. :)

2010. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!