Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak ha van 2db...

Mit csinaljak ha van 2db mutet utai hegg a labamon?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar,es nagyon csunya. 2eve volt a mutet de meg mindig nagyon ronda. Igy furdobe se tudok,menni meg rovid nadragot/szoknyat sem tudok hordani. Es az egyik mutetet plasztikai sebesz csinalta,de ugyanolyan csunya mint a masik. Valami draga kremmel kenem de semmit nem javult,nincs valami "csodaszer" amitol jobban elmulik/elhalvanyodik???

2019. júl. 7. 19:39
1 2
 1/19 qkker1 ***** válasza:
73%
Tanulj meg egyűttélni vele, semmi csodaszer nem tünteti el.
2019. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Senkit nem fog zavarni 2 heg a lábadon. Pláne ha műtéti. Másoknak , mint például nekem, nem műtéti hegeik is vannak, mégis merek rövidnadrágokat,szoknyákat hordani. De mondok jobbat, az orromon is van műtéti heg. Anyajegyet szedtek le, mégha plasztikai sebész is csinálta akkor is marad helye. Sőt a hasamon is van 2. És nem zavar. Azzal tudod segítebi magadon, hogy kened napvédőkrémmel, márha éri napfény, hogy ne égjen le az első pár évben, mert különben nem halványul úgy el. Asszem a Vichy-nek van stiftes fényvédője külön erre , azt használom én is. Hidd el fiatal lányként baromira zavarhatna az hogy heges az orrom, de eddig senkit nem zavart.Az meg ha a lábadon van senkinek fel sem tűnik, hiszen ezek általában nem feltűnőek.
2019. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, még menőnek is tűnhet. Ne aggódj emiatt!
2019. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nem meno🤷 es ez nem ilyen kis halvany hegg, ez kb lila, az egyik 15cm, a masik pedig 5. Undorito🤮
2019. júl. 7. 21:23
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem 2 db 5 centis van és az egyikre műtét után használtam bioptron lámpát és fel sem tűnik a másikra nem és látszik is a csík azóta mondjuk nem próbáltam a csíkra de elvileg jó hegkezelésre. Elég drága szóval ha magát a lámpát nem akarnád vannak ilyen fényágy helyek. Tudom hülyén hangzik de tényleg segít ha még nem vagy 18 a budai gyermekkorházban is van szoval szerintem bejelentkezhetsz.

ilyen [link]

2019. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

En megtudlak erteni, nekem a kezemen van muteti heg, ami eleg sok oltessel lett ossze varrva, az ossze varraskor meg szet is volt nyilva, igazabol nem egy heg csik hanem olyan mint egy nagy csunya paca a sok oltes miatt. En tetovaltatni fogok ra 🤷🏽‍♀️Nyilvan, ha te nem szereted a tetovalasokat, csak emiatt ne add a fejed ilyenre mert ez orokre szol.

Nem tudom esetleg az onbarnito krem nem e fogna be a heget is, azzal tudnal csalni hogy halvanyabb legyen.

En is kentem csoda kenceket ra es egyik sem tette szebbe bar nekem elso 1-2 evben volt lilas szine , mar borszinu (csak 10x vilagosabb mint az alap szinem 😂) engem inkabb az alakja zavar, de ha neked tenyleg csak egy csik akkor ne aggodj miatta, a szine majd szebb lesz ugy is

2019. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekem sem egy csik,mert hosszaba is ossze lett varva, meg keresztbe is vagy 10 oltessel.
2019. júl. 8. 06:53
 8/19 qborka ***** válasza:
64%

Próbálj ki szilikonos hegkezelőket.Pl. dermatix, állítólag a régiekre is hat. Más név nem jut eszembe, de van több is. Nem olcsó.

Nekem a felkaromtól szedtek le 2006ban egy anyajegyet, kb 20 cm vágás, egyik végénél mintha egy fél literes tejeszacsó lenne bevarrva. Az első pár hónapban zavart, most már egyáltalán nem.

2019. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 qborka ***** válasza:
64%
Vagyis hozzá fogsz szokni, évek múltán nem lesz olyan feltűnő.
2019. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Amikor megmutottek elkezdtem hasznalni, ezt a szilikonos izet es tenyleg nem olcso de en nem vettem eszre valtozast a heggen,pedig hasznaltam vagy 1evig. Es eleg surun csereltem is ujra.
2019. júl. 8. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!