Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hideg gyanta vagy kozmetikus?

Hideg gyanta vagy kozmetikus?

Figyelt kérdés
Meg kéne szabadulnom a szőrtől az intim területen viszont nemtudom hogy kozmetikushoz menjek vagy inkább használjak hideg gyantát. Szerintetek? Ti hogy szoktátok? Lány vagyok

2019. júl. 9. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kozmetikussal gyantáztatok.
2019. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárolag csakis a kozmezikusra bízz ilyet. Ő jobban ért hozzá mint te, ha nem tudsz várni a kozmetikusra akkor addig borotváld le.


L

2019. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló : én is tudom hogy van borotva viszont ha borotvával szőrtelenítek azzal nem lesz olyan szép sima
2019. júl. 9. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
kozmetikus és gyantázza.
2019. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne kíserletezz magadon intimgyantàval.

Bízd szakemberre.

2019. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hideg gyantát vagy egyáltalán a csíkkal leszedhető gyantákat intim területre nem ajánlom. Nekem van gyantamelegítőm, lábról, karról egyenes sima részekről nagyon könnyű leszedni. Intim területekkel is bepróbálkoztam de csak megtéptem magam. Nehéz úgy feszíteni, hogy jó legyen.

A hideg gyantát máshol is haszontalannak tartom, keveset szed ki nagyon, nem ragad úgy a szőrbe mint a meleg.

2019. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Miért nem milyen lesz ha nem sima? Így is visszanô!
2019. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj kozmetikushoz. Nekem volt, hogy magamnak álltam neki az intim gyantának, de nem volt jó ötlet. Egyrészt nem fér hozzá az ember, egy csomó területet nem is látok rendesen. Másrészt sikerült meghúznom vele a bőrömet, hatalmas véraláfutás lett belőle. Nem volt szexi.
2019. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!