Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Schwarzkopf pure color washout...

Schwarzkopf pure color washout hajszínező tapasztalat?

Figyelt kérdés
Rózsaszín álom, 10.89-es árnyalatot vettem, fodrászom által sőtétszőkének mondott, de szerintem inkább világosbarna hajamra, vannak benne szőke tincsek. Használtam már ezelőtt dm-es zacsis gránátalma színű hajfestéket ami egész jól befogta. Ez szerintetek befogja fogni? Nektek hogy sikerült? Olvastam hogy valakinek még csak benne se maradt, egy kicsit sem, még a középszőkébe sem. 😞

2019. júl. 9. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:
DM-es hajszínező*
2019. júl. 9. 23:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Szivasd le egy picit és használj ilyen lila tonert hogy hamvasítsad.
2019. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kimosható színező, nincs benne peroxid, ami világosabb a mostani hajadnál az nem fogja befogni. Világosbarnán egy 10-es szőke szerintem nem fog meglátszani.
2019. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hamár megvetted próbáld ki max nem fogja be,de szerintem tutira fog látszódni ;) Én is kinakarom próbálni nekem középszőke hajam van. Kérlek írj ha letesztekted nagyon kíváncsi vagyok ! 18/L
2019. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Helló! Be lett festve, nekem segítettek közbe, és ecsettel vittük fel, hogy normálisan el legyen osztva. Mivel rengeteg hajam van, kevés volt rá egy, szóval lehet kettővel sokkal jobban látszódna. Na, de, egyébként, kevésbé se lett olyan mint a képen, erre én is számítottam, viszont nagyon szép ilyen hamvas színe lett. Szóval annyira nem volt rossz, de tényleg, soha nem lehet ebből olyan rózsaszín. Hosszú hajra kifejezetten kettő kell, kevés van egybe. Hogyha még nem vettétek meg, és nem kifejezett ilyen rózsaszínt akartok, akkor jobban ajánlom a Colorista Washout-ot, mert az tényleg használ, barna hajra is ☹️ Bár ugye kinek mi. Szerintem picivel vilagosabb hajra, biztos jobban befogja, illetve kettővel is jobban látszódhatott volna. Aki így is benne van, hajrá és majd írjon eredményt! (az biztos hogy közel sem lesz a dobozon lévő színre. Az egyébként is csak szőkített hajon olyan, a sima szőkén is sötétebb már.)
2019. júl. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!