Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ingyen. Hőillesztéses hajhossz...

Ingyen. Hőillesztéses hajhosszabbítás Budapesten. Szerintetek jó 5let elmenni? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

"Még nem raktam fel hajat hőillesztéssel, azért keresek modellt, hogy gyakorolni tudjak. Eddig már többen is jelentkeztek, de még senkivel sem jutottam el odáig, hogy meg is csináljam neki.

Tehát még nem csináltam (egy pár próba tincsen kívül) , úgyhogy kérlek ezt vedd figyelembe.

Itthon képeztem magam, megnéztem egy csomó videot, és voltam egy tanfolyamon, ahol az elméleti részét elmondták."


Ezt írta nekem e-mailbe egy csaj, szerintetek elmenjek? Ellehet rontani egyáltalán a hőillesztéses hajhosszabbítást??


2010. júl. 10. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy el lehet rontani,annyira hogy kihullik a hajad nagy része! Én nem mennék a helyedbe,ez nem vicc ha kihullik tőle a hajad akkor nincs mit tenni....

Persze ha jó és tapasztalt fodrász csinálja akkor nincs semmi gáz.

2010. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem elmehetnél rá, ha egy tapasztalt fodrász ott van mellette, hiszen a kezdő fodrászoknak is megtanítják, fogják a kezüket először, ők is így kezdték, de ha csak ő van, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás


írass vele egy szerződést, ha elcseszi, akkor fizet:)

2010. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A profik is voltak kezdők... Nem úgy születtek, hogy zseniálisan csináltak ilyeneket. Szerintem próba szerencse, egyszer élsz.
2010. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, pedig szeretnék én is felrakatni magamnak hajat, jelenleg nincs rá pénzem, de akkor se csináltatnám egy teljesen kezdővel. Oké, hogy a profik is voltak kezdők, de ne az én fejemen kisérletezzenek. Én félnék, hogy csúnya lesz, netán még a hajam is bánja.
2010. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!