Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rózsaszín ombre haj? Valaki...

Rózsaszín ombre haj? Valaki csinált már otthon? Tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Ki milyen festéket használt már az ombre hajhoz?

Itthon festem a hajam mert nem egyszer elrontotta már a fodrász a hajamat.. nem is ez a lényeg.



2019. júl. 12. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Nekem rózsaszín, illetve a colorista barackvirag színével próbáltam, fel óráig hagytam rajta és rózsaszín lett. Ha világosabb a hajad akkor bármelyik befogja, de sötét hajat nem fogja be szinte semmi, szokitsd bátran.
2019. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Világos szőkére van festve pasztel rózsaszínre festettem és be se fogta :(
2019. júl. 17. 19:13
 3/4 anonim válasza:
Mivel festetted? Elég ideig hagytad rajta?
2019. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

GARNIER COLOR SENSATION VIVIDS TARTÓS HAJFESTÉK pasztelpink fajtájával.1 órán át is rajta hagytam mert 40 perc múlva se fogta be de semmi sem lett benne :(. Csak kiszáritotta teljesen a hajamat és szállás lett ennyit ért...


Most lehet kipróbálom majd a Shcwarzkopf Live Rózsaszín festékét de ez nem tartós hajfesték csak hajszinező :/

2019. júl. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!