Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajtö miért lesz mindig...

A hajtö miért lesz mindig világosabb mint az egész festett haj?

Figyelt kérdés

Natur, professzionális barna hajfestéket használok évek ota. Hol 6-os Yellow-t, hol Silky 5-öst, 6-os oxyval.

Nagyon szép, természetes középbarna lesz a hajam. Az utobbi idoben a hajtovemet mindig világosabbra fogja be a festék. Miért lehet ez? Vannak ősz hajszálaim, kb 40%-ban. Mit tehetnék, h a hajtövemet ugyanugy fogja be a festék, mint a hajam többi részét? Középbarna színnél mér nem szeretnék sötétebbel probálkozni. Igazábol világosbarna hajat szeretnék, az ősz átcsillanása és a tő világossága nélkul.


2019. júl. 18. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá túlságosan, de a, tudom hogy a fodrász először mindig a tövébe keni a festéket tehát arra tudok gondolni hogy ott többet kell hagyni.
2019. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

A hajtövet kell UTOLJÁRA festeni, mert a fejbőrtől hőt kap, ami felgyorsítja a szőkítési folyamatot, ezért lesz ott világosabb. Ha fordítva csinálod, hogy a haj többi részére kened fel először, és csak utolsónak a hajtőre, akkor elvileg egyforma lesz a szín.

Ha haj->hajtő sorrendben csinálod, akkor nem tudom, hogy mi lehet a probléma.

2019. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösuönöm szepen. Mindig csak a tovet festem, igy azt gondolom ugyanolyannak kellene lennie mint a három het alatt lenott résznek, de akkor kiprobélom, hogy festem az egesz hajat és utoljara a hajtövet
2019. júl. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!