Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier vagy Sundance önbarnít...

Garnier vagy Sundance önbarnító spray? Előtte radírozás, hogyan?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a tapasztalataitok alapján melyiket ajánlanátok inkább? Garnier önbarnító testápolót, vagy Sundance önbarnító sprayt, amit DM-ben lehet kapni?

Sokan mondták, hogy ezek közül mind2 jó.

Sajnos nem tudok napozni, mert hamar leégek.:S

Azt mondják, hogy ha nem szeretnék sárga és foltos lenni, akkor előtte radírozni kell? Ebben nem vagyok jártas.:S

Hogy is kell radírozni, van erre kifejezetten valami testradír? és ilyet hol lehet kapni?

Önbarnítót pedig egyszerre csak keveset kell felvinni?

Bocsi a sok kérdésért, és előre is köszi!:)


2010. júl. 11. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

szerintem járj el szoliba.

hiába radírozod le előtte magad, utána úgyis foltos leszel:S

egyszer én is használtam efféle kencét, soha többet!!!maradok a szolinál.

2010. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én nem radirozok mégsem vagyok soha foltos..Annyi a lényeg hogy alaposan dörzsöld el, és ha végeztél moss kezet!Amugy én sundance-et használok.:)

(Amugy meg aki a napon nem barnul le, az a szoliban sem fog, hidd el, csak pénzkidobás)

2010. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sundancet használok szép természetes egyenletes, de nekem nagyon rondán kopik
2010. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Sundance-et ki fogom próbálni.:)

Azt mondjátok, hogy a radírozás felesleges?

2010. júl. 11. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor radirozd, ha már kezd kopni, akkor könnyen letudod magadról radirozni, és így nem leszel foltos.:)
2010. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok, én szoktam előtte, maradék test v arcradírral, sundance-ből ne a hajtógázasat vedd, a pumpás kicsit drágább, 1000ft, de sokkal tovább tudod használni
2010. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyén függő. dee ink.sundance.vagy napozás árnyékba.
2010. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csak annyit fűznék még hozzá, h a napon én sem barnulok, de a szolitól nagyon szép barna lettem.. szóval ez nem igaz..
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is sundance önbarnítót használok, végülis mondhatom hogy bevált. Bár egy kicsit sárgás. Ti egy héten hányszor kenitek be magatokat?
2012. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy akkor lesz tökéletes a színed, ha önbarnítót is használsz, meg hetente egyszer szoliba is elmész, mert a szoli egy kicsit szürkés-barna színt ad a barnító meg sárgás-barnát. Egyik ismerősöm önbarnítós szolikrémet használ, amit szolizás előtt kell felkenni. Ráadásul a szolikrém állítólag kompenzálja a szolárium káros hatásait, mert elpusztítja a szabadgyököket, és ugyebár az a rák táptalaja.


Szóval egészséges szolizást biztosít plusz még önbarnítós is. UV szűrő nincs benne, úgyhogy a szolárium barnító hatását nem veszi el. Több gyártónak is van ilyen terméke Shiver, Scyn, Astralian Gold stb stb. Én most kezdtem el így barnulni, scyn-t használok hozzá, mert a közeli szoliban lehet venni tasakban 10ml-est, ami egyszeri adag.

2012. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!