Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud jó merch termékes...

Valaki tud jó merch termékes oldalt M. o-ról?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy csomó merch cuccot (leginkább BVB, Mötley Crüe, Kiss, Tankcsapda, Aurora, Aelonia stb. Rengeteg van amit szertnék) de sajnos semmi olyan oldalt nem találok ami esetleg magyar lenne, vagy szállítana ide. Nézegettem már ruha boltokban de ott csak olyasmiket találok amiből próbálnak tömegcuccot csinálni, és kb elveszik a pólón maga az előadó.

2019. júl. 24. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül mindet láttam már a Rockpincében (van webshopjuk is). Egyébként szerintem ha tényleg eredeti cuccra vágysz és szeretnéd támogatni az előadót, akkor a hivatalos merchükből rendelj.
2019. júl. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!