Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meddig faj a magassarku viselese?

Meddig faj a magassarku viselese?

Figyelt kérdés
Nem tini vagyok, tisztaban vagyok a hatranyaival, viszont borzaszto picike vagyok es tetszenek is a magassarkuk. A problemam az, hogy ha nem telitalpurol van szo, akkor par oranal tovabb nem birom elviselni a labfajdalmat. Persze 8-10 ora utan mar a telitalpu cipoket is megvaltas levenni, de sok novel talalkoztam mar akik napi szinten eleg sokat vannak magassarkuban reggeltol-estig es mindig azt mondjak nekik teljesen kenyelmes. Nem minden aldott nap szeretnem hordani, de sokszor, a kerdes a kovetkezo, velem van a baj vagy valoban egy ido utan hozza szokik a lab es nem faj mar ?
2019. júl. 26. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez teljes mertekben emberfuggo, es mulik azon hogy kinek milyen erzekeny a laba. En peldaul a masik vegletbe tartozom mert bar a magassagom nem kivanna de imadom a magassarkukat es sokkal szivesebben hordom oket mint a lapostalpuakat akar naphosszat is:) nekem nem faj a labam, sose fajt, de a noveremnek peldaul nagyon is szokott.
2019. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Jó kérdés én is ezzel küzdök. Nekem sajnos egy nem túl magassarkú, telitalpas cipőtől is 1-2 óra múlva már fáj a lábam

Engem a tartós hordás se szoktatott hozzá

2019. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ettol tartottam, hogy ez emberfuggo lehet 😔 pedig annyira gyonyoru magassarkuk vannak, meg nagyobb onbizalmat is ad, hogy magasabb vagyok bennunk, de tul gyenge lennek elviselni azt, hogy mindig fajni fog ha felveszem 😂 eleg kicsi a fajdalomturo kuszobom. Kis termetembol kifolyolag a labam is 36os csak, formara sem olyan hogy butykot vagy labujjat bantana, egyszeruen a talpam, bokam keszul ki toluk.
2019. júl. 26. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Én nekem nagyon fáj a lábam a magassarkútól. Iskolában kötelező volt az enyhén magas sarok (2-4 cm) egyenruhához és azt megszoktam úgy 2-3 hónap alatt. Ennél magasabbat még nem sikerült megszokjak, de nem is nagyon próbáltam. Szerintem ha fokozatosan csinálod, akkor lehet, hogy könnyebb. Meg valahol a neten egyszer láttam egy formulát arra, hogy hogyan tudod kiszámolni, hogy mennyi cm-t bír a lábad. De sajnos már nem emlékszem hol. Megpróbálom megtalálni, aztán ha megvan, akkor beírom ide.
2019. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ember függő,de hozzá lehet szokni.Én pl amikor vettem egy új magassarkút akkor pár hétig abban járkáltam otthon is,így hozza szokott a lábam.
2019. júl. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Addig míg nem találsz egy kéyelmes darabot,vagy nem használot a schollnak a gél betétjeit.


F/41

2019. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!