Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25 fölött nőknél mi az átlagos...

25 fölött nőknél mi az átlagos mellméret? (Kosár, nem a hátpánt)

Figyelt kérdés

-felnőtt nőn, nem fejlődésben lévő lányokon

-nem az érdekel milyen széles a hátad 😆


Szerintetek mi számít kicsinek, átlagosnak és nagynak? Mi van ami túl nagy? Mi az ami túl kicsi?



2019. júl. 28. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
A kicsi. B átlagos. C töl fölfelé már nagy. És szerintem nincs olyan hogy túl nagy. 23l 85G
2019. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkatfuggo, hogy kicsi-e vagy nagy.

Az atlagmeretet passzolom, 25 felett azert mar eleg nagy a szoras (20-30kozott legyen mondjuk 80B) 😀

2019. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig függ a hátszélességtől. Egy 75B kisebb mell, mint egy 85B. Hasonlítsd össze a melltartók kosarát.

Amúgy az átlagot az sem mindegy hol nézzük. Valamelyik népcsoportban genetikailag jobban elterjedt a nagy mell, máshol a kisebb.


Hiába a B/C az átlagos, de a B objektíven kicsinek számít. Sok nőnek van D kosár és fölötti mellmérete.

2019. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
75%

Szerintem B és C kosárból van a legtöbb. De ha azt nézzük hogy pl. Magyarországon sok az elhízott ember, a kövér nőknek sokszor a melle is nagyobb és emiatt billenhet a dolog felfelé.

Szerintem az A kicsi, a B és bizonyos alkaton a C átlagos, afölött nagy. Bár nekem már a C is ijesztően nagynak tűnik, bár aki akkora mérettel szaladgál, általában nagyobb nálam más szempontból is, szóval máson lehet arányos az ami rajtam két lufi lenne.

2019. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nőnek van nagy és mégnagyobb melle. Eleve ha azt vesszük, hogy a méretezés A-G, akkor nem reális, hogy a B legyen az átlag. Inkább a C.
2019. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem az átlag a C. Az A-B kicsinek számít. D kosártól mondható hogy nagy mell.


70/C

2019. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem pl. 80B kell. 36N
2019. aug. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!