Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek olyan emberek...

Tényleg léteznek olyan emberek, akik 40 éves korban is legfeljebb 20-nak néznek ki smink és plasztika nélkül?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan aki fiatalabbnak nez ki a koránál.
2019. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ennyivel? 20-25 évvel fiatalabbnak?
2019. júl. 29. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, nem olyan fura az, ha valaki odafigyel az egészségére, nem él káros szenvedélyekkel, kialussza magát, sportol és relaxál. Ja, és 40 évesen miért kell kb 50-nek kinéznie?

Meg sokaknál ott van a jó genetikai adottság is.

2019. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Élő példája vagyok, igaz mégcsak 34 vagyok. Rendszeresen néznek 15-max 22-nek. Nem élvezem. Normálisan, felnőttként öltözöm, vislekedem.

Sminkelni sem sminkeltem 30 éves koromig, akkor is azért klezdtem el, hogy idősebbnek nézzek ki, de az sem segít, pedig a földszíneit használom.


Amúgy hány évesek írogatnak itt ki ilyen hülye kérdéseket?!

Létezik mindenféle ember.

2019. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nemigen hiszem, hogy 40+osan 20-nak nézne ki valaki. Én 42 vagyok, 5-10 évvel szoktak fiatalabbnak nézni, pedig túlsúlyos is vagyok. A húgom 40 éves, szerintem ő simán mondhatná, hogy 30.
2019. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#6

Talán ha lefogynál, akkor jóval fiatalabbnak néznél ki.


A nyári 40 fokos hőségeket hogy bírod?

2019. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem feltétlen fogyás kérdése, én ismerek olyan nőt, aki kövérebb, és simán letagadhatna 15 évet.

Ha valaki túl sovány, és emiatt esetleg beesett, csontos az arca, az is öregíthet, szóval nem sok köze van a testalkatnak ehhez, inkább a testtartásnak, a görbe tartás nem túl fitt és fiatalos..


Azt sem lehet bizton állítani, hogy az egészséges életmód és helyes bőrápolás kérdése a dolog, nagyon sok minden függ a genetikától. Nekem nagymamám, anyukám is fiatalabbnak néz ki a koránál legalább 10 évvel, és engem is gyakran néznek kiskorúnak, pedig 28 éves leszek.

2019. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!