Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen hátizsákot vegyek?

Milyen hátizsákot vegyek?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, 16/L es akarok vmi jo hatizsakot suliba.

Känken kizárva mert sajnos nagyon tomeg lett pedig amugy jol nez ki :(

Nem ilyen sima tescosat szeretnék hanem vmi markasabbat

Adidas, vans ilyenekre gondolok

Ti mit ajanlotok?



2019. aug. 2. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Dragon egg.
2019. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A budmil az szerintem tuti jó, a heavy tools-t is tök jónak néztem, az eastpak is talán jó; egyik osztálytársam anno több évig hordott everlast-eset; ja meg volt egy csajszi aki ilyen bőr, félvállal adidas táskával járt, ilyen fényes anyagból; szóval az ilyen fényes táskák azok még jók, de adidasból meg nike-ból sima hátizsákot pl sosem vennék. Pár éve megnézegettem egy csomó hátizsákot, eastpak-es bolt ott szerintem nem volt, de így netről asszem, jónak tűntek; szóval én a heavy tools-szal és a budmillal voltam elégedett azok közül, amiket ott láttam. Nike-ból meg Adidasból én asszem, hogy csak olyat láttam, aminek vékony az alja, és tehát aminek ilyen tök vékony az alja olyat soha nem vennék, mert rendeltetés szerű használat közben, max szerintem 3 hónapig bírhatja egy ilyen. Igaz, jól néz ki, de mit érek vele, ha három hónap után pl kiszakad az alja, akkor megint vehetek egy újat. És akkor már többszörösét fizetem meg.
2019. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 évig volt Adidas iskolatáskám és sokáig bírta. Tavaly is Adidas volt, azt 1 évig használtam. De csak azért váltottam idén másik táskára mert megtetszett egy másik de amúgy nincs baja és még bírná pár évig. Nike táskát még nem használtam iskolába. Általánosban Budmil táskám volt sokáig, jól bírta, kicsit drága volt, de vagy 3-4 évig használtam. Jelenleg ilyen nevenincs, nem túl ismert táskát használok amit pár száz forintért vettem, tetszik a kinézete, elrendezése és az anyaga. Szerintem nem az számít hogy Adidas meg Nike legyen, hanem hogy tetszen neked és nem csak a full márkás, 20 ezer forintos táskák a jók.
2019. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sandqvist.
2019. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor adiból lehet, hogy vannak jók, mert olyan boltban nem voltam, de amiket magam körül láttam anno akkor a tömegközlekedési eszközön, azok nem tűntek túl erősnek, dea ztán lehet, hogy jó.
2019. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az adi nem jött be, túl hamar tönkrement, viszont a Loap nagyon jól bírta, sok évig tartotta magát.
2019. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lanykent szerintem egy jo kis Roxy hatizsaknal nem igazan fogsz jobb ar/ertek aranyt talalni.
2019. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
converse
2019. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
JanSport
2019. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!