Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Müköröm, géllak! Ez azt...

Müköröm, géllak! Ez azt jelenti nincs rá hajlamom, vagy minden csak tanulás kérdése?

Figyelt kérdés

Elsősorban azért kezdtem el próbálgatni a mükörmözést, géllakkozást, hogy magamnak tudjam szépen megcsinálni. De egyre jobban elgondolkodtam azon, hogy szeretném szakmaként is akár, mert szeretem csinálni és talán lenne rá hajlamom.

Tehát oktató videókat néztem, beszereztem a szükséges anyagokat, olvastam és a higiénára is külön figyelmet forditottam és magamon gyakorolgattam.

Az épités úgy ahogy sikerült, ám a festés nem mindig lett szép. Úgy értem, nem sikerült szépen, a körömágytól kezdődően festenem, vagy picit mega bőrre is, oldalt. S ez a dolog aggaszt, hogy idétlen vagyok hozzá és nem menne, vagy ez is csak tanulás kérdése, amelynek a technikáját megtanulom a tanfolyamon?

Egyébként szépen rajzolok, nagyon szép kis mintákat tudtam festeni, néhány ismerősöm nem hitte el, hogy szabadkézzel festettem a körmömre.

Mielőtt belekezdenék a tanfolyamba, jó lenne tudni, hogy van-e értelme, hajlamom rá, vagy sem. De az is bennem van, hogy senki sem úgy születik, hogy tudja ezeket és tanulással én is képes lennék profi munkára.

Mit gondoltok? Milyen jelek utalnak arra, hogy van értelme foglalkoznom a dologgal?


2019. aug. 8. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A képzésen megtanitjak, hogy mit hogyan kell csinálni, mire kell figyelni. Emiatt nem kell aggódnod.
2019. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet tanulni. Nekem is van ismerősöm aki bénázott most meg ő maga rajzol szinte akármilyen mintákat is.
2019. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!