Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lewis hamilton ékes bizonyíték...

Lewis hamilton ékes bizonyítéka annak, hogy merre tart a világ?

Figyelt kérdés
Amíg 15-20 évvel ezelőtt a formula 1ben egy egyszerű családcentrikus zárkózott néha a pályán kétes ügyekben is résztvevő Michael Schumacher volt a sztár, addig most egy ízlés ficamos, nem családcentrikus, magamutogato celebeskedo Lewis hamilton. Persze tehetséges és nagy név ő is, de mellette meg vannak páran a mezőnyben. Viszont a visszafogottabbak nincsenek így felkapva.

2019. aug. 10. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Viccelsz, minden magyar munkahelyen és társaságban ez megy.

A "ki ha én nem" nagyszájú, "minden lében kanal"ak a menők, ők jutnak előrébb. Akkor is, ha például alig konyítanak ahhoz, amit csinálnak.

2019. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán értem a kérdést,azért a pali tett már le valamit az asztalra,van mire nagyképűsködnie.Ahogy az első is írta,sok olyan ember is nagyzol akinek tényleg nincs mire,nem hinném,hogy Haniltonnal lenne itt a legnagyobb probléma.
2019. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem tud vasárnaponként eljárni a misére, mert akkor vannak a futamok.
2019. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az F1-nek minden korszakban megvoltak a maga menőjenői (emlékezz vissza, Räikkönen a "leszarom" lazaságával, buli- és alkoholszeretetével rajongók tömegét tette zsebre már a karrierje elején). Akinek a vb-címeit lassan egy kezeden sem tudod megszámolni, az pedig már csak a sporteredményei miatt is nagyon fel lesz kapva, akármilyen a magánélete.

Ami meg a családközpontúságot illeti, nekem szimpatikusabb pl. Coulthard, aki a karrierje során kiélte a bulizós énjét, és csak utána, sokkal nyugodtabb körülmények közt kezdett családalapításba.

2019. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Hát nem tudom, de az autóversenyzés mindig is a feleslegesen vállalt veszélyről, a pénzről, az "élj a mának" mentalitásról szólt.

Néha, néha akadtak arcok, akiknek nem ez volt a legfontosabb, de a többségnek egy nagy buli az egész. Gazdag kölykök játszótere.

2019. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem Hamilton kifejezetten családcentrikus, attól még mert nincs asszony+gyerek. Az apja és a testvére egy csomó futamon ott van, nem egyszer nyilatkozott arról, hogy mennyire hálás nekik mindenért. És nézd meg az instáját, a posztok jó nagy része vagy a kutyájáról, vagy a nővére gyerekeiről szól, akiket imád. Hedonista életet él, megteheti, egész életében ezért dolgozott. Én mindig ellene szurkolok a futamokon, de azzal speciel nem lehet megvádolni szerintem, hogy "rossz ember" lenne, ami a kérdésednek a lényege.
2019. aug. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Most miért? Nincs családja, na és? Most gondolj bele! Mi van akkor ha egy autóversenyző balesetet szenved és meghal. Mert előfordulhat. Ha van családja: felesége, gyereke(i), akkor ők jól megszívták...

És igen, manapság jobban érvényesül az, akinek "nagyobb a szája"...de ez van. És annyira nem magamutogató mint amilyennek te látod. Egy picit nagyképűnek meg kell lenni manapság hogy észrevegyenek...ennyi

2019. szept. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Még az előző válaszoló vagyok.


Azért Lewis Hamilton tett már le valamit az asztalra, nem csak véletlenül 5-szörös világbajnok...úgyhogy van neki valamire nagyképűnek lennie...és ennél sokkal jobban lehetne az...

2019. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja tolassal ennyiszeres vb. Ha nem tolnak mai napig egy villeneuve 2 lenne.
2019. szept. 9. 07:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, értjük, hogy nem szereted Hamiltont, de a Villeneuve-féle másodosztállyal még a legkritikusabb (szakmabéli) bírálói sem szokták egy lapon említeni.
2019. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!