Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj ha egy nőnek szőrös a keze?

Baj ha egy nőnek szőrös a keze?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nagyon szőrös a karom. Hosszú szőkésbarna. Nem szeretném borotválni mert akkor erős lesz, és gyorsan fog nőni. Így zavarna titeket fiúk? Jobban szeretitek ha sima egy nő keze?

2019. aug. 12. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is szőrös, úgyhogy gyantázom mert engem zavar
2019. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
49%
Ez az eros lesz meg gyorsan no a legnagyobb tevhit a vilagon.:) gyorsaBBAN mint ha epilalnad de a kezeden pont nem olyan ami ket nap utan mar latszik... inkabb egy het utan kezd el latszani hogy no vissza, abba meg nem halsz bele ha hetente leborotvalod. Termeszetesen csak akkor tedd ha TEGED zavar
2019. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is szőrös a karom lány létemre,ráadásul fekete is...de már megszoktam és nem zavar egyáltalán. Úgy vagyok vele,hogy akinek nem tetszik,nem néz oda és annyi.
2019. aug. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Az enyém is nagyon szőrös. Nem rendszeresen, de én néha, így nyáron le szoktam borotválni.
2019. aug. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem erős, fekete szőr van a karomon. Évek óta borotválom és nem lett erősebb egyáltalán, kb 2 hetente szoktam borotválni, de van hogy 3 hetente, ha elfelejtem. Ez az erősebb lesz ez tévhit, azért tűnik annak, levágjuk a szőr vékony végét, így ami nő, az vastag, hiszen nincs elvékonyodva. Ha zavar téged, borotváld le nyugodtan.
2019. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Elég taszító ha egy nő karja szőrös, legalább annyira nem nőies mint egy pasi csupaszon.


F/41

2019. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 3 centis sötét szőr van rajta,már annyi megjegyzést kaptam rá, hogy elkezdtem borotválni.
2019. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nincs szőrös kar fétisem, nekem személy szerint nem tetszik. Még ha szőke, kevés, elmegy. De van az a mennyiség, ami már valahogy rontja az összképet sajnos. Borotválás pedig nem tudom mióta erősíti a szőrt, vagy nő tőle gyorsabban, de ha elkezdek kopaszodni, mindenképp borotvapengével fogom húzogatni a fejbőröm, hátha :)

Tévhit.

Egyébként még számos szőrtelenítési módszer van, nem muszáj borotvát ragadnod. Én fiúként is szőrtelenítem néha, mondták többet, hogy túl szőrös, bár mondjuk az én csőröm is bökte, úgyhogy néha napján leszedem. Akár egy otthoni IPL gépet is használhatsz, feltéve ha megfelelő a bőr és szőrszíned, hosszútávra elég kifizetődőnek tűnik. Ára pedig megfizethető, ellenben a szalonokkal.

2019. aug. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha feltűnően szőrös, akkor férfias hatást kelt és ez szerintem nem túl vonzó. Tévhit, hogy a borotválás megerősíti a szőröket, viszont valóban nem ajánlatos borotválni, mert azt 3 naponta meg kell ismételni, irritálja a bőrt és a visszanövő szőrök sötétebbek (mivel még nem szívta ki őket a nap). Inkább waxold. Vagy epiláld. Az első 3-4 alkalom után már egyáltalán nem fájdalmas kitépkedni a szőröket, és tapasztalatom szerint a visszanövő szőrök sokkal gyengébbek, pihe szerűek. Ráadásul elég leggyakrabban 2 hetente 1x megismételni a műveletet.

Nem vagyok fiú egyébként, bocsi, hogy válaszoltam mégis. :$

2019. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!