Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves férfiak, mi a véleménye...

Kedves férfiak, mi a véleményetek erről a testről?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 20. 18:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%
#5 az tolnám, mint a lopott biciklit :D
2019. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jól nézel ki. Tartsd meg sokáig.

22 L

2019. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet mindenkinek tetszeni, de azért a barátodtól nem volt szép hogy ezzel bszogatott. Igenis jó alakod van, büszke lehetsz rá
2019. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nagyon jó alakod van!


És tudod mire gondolj? Egy olyan test, aminek több az izomzata sokkal jobban használható, jobb érzés benne létezni. Én azért edzek első sorban, mert nincs jobb érzés mint szabadnak lenni a testedben, és mindenre képesnek lenni amit csak akarsz. :) szerintem ez sokkal fontosabb, mint hogy piszkafa lábaid legyenek, vagy ilyesmi... Légy büszke a testedre, mert gyönyörű, és erős is!

2019. aug. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez a test számomra az istennő típus, szinte megbolondulva rohannék utánnad ha az én párom lennél!🥰


F/44

2019. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!