Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lesz valaki...

Szerintetek mitől lesz valaki jó csaj? Fiúk, férfiak, ki az aki felkelti a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Nagy csöcsök.
2019. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez nagyon szubjektív, hogy kinek mi a jó csaj, de az, aki általában megfelel a standard szépségideálnak, arra szokták mondani, hogy "jó nő"
2019. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Sokan a nagy csocsokre eskusznek

Viszont szubjektiv, hogy kinek mit jelent a “jo csaj”

Erre en nem feltetlen tudok pontos valaszt adni

Igazabol egyszeruen valakit meglatok aki ugy “megtetszik” arra azt tudom mondani, hogy jo csaj es ennyi.. Igy igazabol idealok speciel nem nagyon van

Engem ami nagyon meg tudd fogni az a szep arc, nem pedig a nagy csocsok

2019. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez a nagy csöcs duma nagy hülyeség..ettől már bárki jó nő lesz?


Az összkép számít nekem, szép, kedves arc, akinek jól áll a mosoly, szép szemek. kicsi vagy átlagos de formás cicik, kerek fenék, ne legyen túl vézna..

Ezek alapján tetszhet nekem egy nő, de idegenekre nem szoktam beindulni, mert ahhoz a jó külsőnél több kell. Fontos a belső is. De gondolom a kérdés nem erre irányult.

2019. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó stílus, jó mozgás, jó segg.
2019. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Csak a felszínes, szexmániás emberek azok akiknek egyáltalán bármit számít a mell meg a segg mérete. Nálam pl. huszadrangú, egyáltalán nem mérvadó. A top 5 legszebb nőnek akiket gondolok a világon, egyiknek sincs még csak nagyon átlagos melle vagy hátsója sem, de rohadtul nem érdekel.

Ami nálam számít: egész alak (azaz ne legyen elhízott, aránytalan, igénytelen), arc, haj, ízléses öltözködés, illetve a kisugárzás, életvidámság.

Ő pl. nálam 10/10 nő, hiába nincs se melle se feneke gyakorlatilag: [link]

2019. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, ne gondold, hogy te kevésbé vagy felszínes, csak mert egészalak, meg öltözködés, meg kisugárzás, meg haj, meg satöbbi - ezek ugyanúgy a felszín.

De nincs ezzel gond: a figyelemfelkeltés, a "váó, jó csaj"-érzés felületes megfigyelés alapján születik.

2019. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
31%
Makulátlan, pórustalan porcelánbőr, izmos-nőies idomok.
2019. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Igényes,magabiztos.
2019. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez az egyike a sok ezer éves kérdésnek, amire nem született egzakt válasz, legfeljebb koronként, társadalmanként kialakul valamiféle közmegegyezés. A "jó nőség" nem paraméterezhető. Egy formás csípő. egy jó ruha, egy szép szem, száj, egy hanghordozás, bármi lehet, ami az adott férfi fejét elcsavarja. Vegyük észre, hogy az aktuális divat szerint nem jó nőknek tartott nők is sorra férjhez mennek, valaki talált bennük szépet.
2019. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!