Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek? Többi lent.

Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

A bikinivonal szőrtelenítés nagyon-nagyon fáj, rosszat tesz a bőrömnek, sebes marad. Ezért szeretnék végleges szőrtelenítéshez folyamodni. Azon gondolkozom, hogy a teljes fazont megcsináljam-e. Most van alkalom hozzá, a jövőben nem szeretném se borotválni, a bőröm pedig nem bírja a szőrtelenítést gyantával. Csak ez a végleges kicsit megijeszt. Nem tudom, hogy mennyire divat mostanában a teljes fazon leszőrtelenítése, nem tudom, hogy a lányok csak a bikinivonalt csinaljak-e meg, vagy mást is, illetve, hogy a fiúk hogy viszonyulnak ehhez...

Előre is köszi!



2019. aug. 24. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is előnyben részesítem a teljesen borotvált dolgot, de sokan kislányosnak tartják. Én midkettőt szoktam , tehát a teljesen borotváltat és a fazonra igazítottat. Általában középen hagyok egy kis csíkot, én eddig úgy tapasztaltam az eddigi pasijaimnál hogy vadulnak érte. .Úgy is tudom hogy szinte minden pasi oda van érte mert szerintem is szexi,és tényleg sokan imádják. Még jobban beindulnak tőle. De tény hogy valaki pedig csak a teljesen leborotvált fazonont kedveli jobban.

Én személy szerint nem szőrtelenítenék ott ,a karomon , lábamon , hónaljamon bármikor , de ott nem.

Szerintem ez is olyan mint egy tetoválás , vagy megbánod vagy nem. Átgondolást , kiértékelést igényel , mert mindent tudsz vele csinálni ,csak visszacsinálni nem.

2019. aug. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába van teljesen leszedve a szőr rohadtul nem néz ki kislányosan. Vagyis na, emlékszem milyen volt kicsinek és hát nagyon nem ilyen
2019. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, ebben igazatok van. Csak az a gond, hogy nagyon sűrű, és nagyon érzékeny a bőröm. A bikinivonalt nem nagyon bírja, nem hogy ennek a szőrtelenítését. Bárcsak lenne valami alternatív megoldás!

Még szívesen fogadom a további válaszokat! :)

2019. aug. 25. 16:57
 4/4 anonim válasza:

Ha rám hallgatsz teljes fazon.

Az gyönyörű és izgató.

(Magam ellen beszélek, a bikinivonal készítés is az😃 lassan, puha borotvahabos pamaccsal előkészíteni, a szőrszálak megpuhulnak és észre sem veszed, már csupasz is....😉 lehet hogy a punci kicsit nedves lesz)

2019. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!