Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Brasty.hu oldalon eredetiek a...

Brasty.hu oldalon eredetiek a parfümök, megbízható ez az oldal?

Figyelt kérdés

Versace Bright Crystal parfümöt szeretnék rendelni nagy kiszerelésben de nem szeretnék csalódni ha már ennyi pénzt kiadok érte.

Van valakinek tapasztalata ezzel az oldallal? Megbízható oldal? Eredetiek a parfümök?



#megbízható #parfüm #Versace Bright Crystal
2019. szept. 1. 16:08
 1/4 anonim válasza:
66%

Nem az, HAMISÍTVÁNYOKAT küldenek. Mind az órák, mind a parfümök olcsó REPLIKÁK, féláron.


Mit gondolsz egy 80-100.000 forintos órát ők adnak 30-ért. A képek eredetiek, a parfümök nem, ahogy az óra sem, olyat a józsefvárosin is veszel...



Meg légyszi, ne támogassátok őket! Mellesleg a cég Csehországban van bejegyezve, szóval feljelenteni se tudod őket!



Magná a weboldalon is látszik, hogy kamu.



Parfümök, ilyet nyomattak be egy vásárlónak, hogy bocsi hiányzott az egyik illatanyag, ezért 70 %-át adtká vissza neki...



Meg a mi a f....sz?? Ha eredeti parfümöket forgalmaznának, nem ők keverik, hogy hiányzik az egyik illatanyag, csak ha hamisítvány. Az órákon is látszik...



BE NE DŐLJETEK ENNEN! CSALÓK!



A pozitív értekeléseket vagy maguk írják, nagyrészét tuti, vagy olyan hülyék az emberek, hogy beveszik, hogy a hamisítvány eredeti..

2020. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Én azóta rendeltem parfümöt és teljesen eredeti volt:)
2020. márc. 25. 23:37
 3/4 anonim válasza:
Nemrég rendeltem onnan, és eredeti parfümöt kaptam.
2020. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ti nem tudjátok milyen az eredeti. Menjetek be a Douglas-be és fújjátok rá az eredetit az egyik csuklótokra. Mielőtt bementek, fújjátok rá a "webes hamisítványt" a másik csuklótokra. Ugyan így küldtem vissza a Notino-nak 5 parfümöt (elég drágákat, mint pl spicebomb extreme és armani stronger with you absolutely). Mindegyik hamisítvány volt és a pénzemet is visszakaptam. Hozzáteszem, felkerestem az Armani, Versace és Viktor&Rolf ügyfélszolgálatát akik megerősítették, hogy nincsenek szerződésben a Notino-val. Az egyik hamisítvány parfümöt be is vittem a Douglas-be, mert az egyik kedves asszisztens felajánlotta, hogy vigyem be és összehasonlítjuk még a dobozt és az üvegcsét is. Miden azonos volt, DE... A feliratok az üvegcse alján egyáltalán nem voltak ugyanazok, teljesen mások voltak. Itt megbukott az egész, plusz a hamisítványt kifújtam az egyik csuklómra, az eredetit a másikra. Már a végén több asszisztens is oda jött segíteni ezzel az üggyel kapcsolatban. Több mint 100.000 Ft-nyi pénzt kaptam vissza a Notino-tól. Kerek perec megmondtam, ha nem adják vissza a pénzem, mehetünk a fogyasztóvédelemhez és majd ott még többet kapok. Így visszaadták. A hamisítványok 2-3 óráig tartanak, az eredeti 8-10 óráig és az illat is teljesen más. Erről ennyit. Két megbízható bolt van Magyarországon, amit a Versace, Armani és Viktor&Rolf ajánlott, az a Douglas és a Marionnaud. Kizárólag velük állnak szerződésben. Mindenki levonhatja a tanulságot. Egyébként meg nyílván a Douglas és a Marionnaud drágábban adja a parfümöket, mert azok valóban eredetiek és ha valakinek nem tetszik az ár, 1-3 havonta szokott lenni 30%-os akció. Van amikor csak 15-20% van, de minden hónapvan van valamilyen.
2023. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!