Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj ha fülbevaló a fülemben...

Baj ha fülbevaló a fülemben nagyon lent van?

Figyelt kérdés

A jobb fülemen, a fülbevaló elég alúlra lett szúrva.

Tényleg nagyon lent van és nem tudom hogy ez a jövőben nem e jelentene problémát, például nem-e tud könyebben kitépődni belőle a fülbevaló ha bele akadok vagy valami ilyesmi? Gondoltam már arra hogy lehet ki veszem és újra szuratom hogyha teljesen meg gyógyúlt, de gondoltam előbb megkérdezlek titeket hogy szerintetek hagyjam így ahogy van és nem lesz vele később problémám vagy szedjem ki?



2019. szept. 1. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy képet mellékelhetnél, hogy lehessen mondani rá valamit.

Amúgy úgy esztétikusabb (jobb), ha mind a kettő egy helyen van, lehetőleg a cimpa közepén.

Kiszakadni ugyan úgy ki tud máshonnan is, ha esetleg így járnál, akkor házidoki, majd elküld sebészetre, ott összevarrják és nem kell lógó fülcimpákkal élned ;)

2019. szept. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!