Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mukormosok, ti mit ajanlotok?

Mukormosok, ti mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni mukormozni, az okj s vizsgam meg van viszont amit ott sem tanitanak, hogy a mukorom szettet mennyi idonkent kell cserelni? Olvastam olyat hogy valaki minden masodik toltesnel csereli en viszont ezt soknak tartom. Eddig is csinalgattam suli mellett is, mikor toltesre jottek, lecsiszoltam az alapig es termeszetesen a fellevegosodott reszeket leszedtem. Viszont tegyuk fel visszajon az illeto toltesre (5. toltes lenne es M es meretrol beszelunk, 3 es fel hetente jon vissza a vendeg) de semmi baja nincs a koromnek, a fellevegosodott resz minimalis amit le is szedek termeszetesen, viszont pl ilyenkor mar le kellene szednem a kormoket, helyettuk uj szettet feltenni? Porcelannal es zselevel dolgozom egyebkent. Ez az amit okj tanfolyamon nem tanitottak meg...igy gyakorlott mukormosok velemenyet varom!

2019. szept. 5. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabály.

Ha a vendég körme deformáltan nő (karvalyosodik, eltekeredik, kanál köröm) , akkor akár minden alkalommal is leszedheted a teljes szettet, és újraépítheted. Ha nincs vele különösebb gond, akkor viszont nem fontos újraépíteni.

Nyilván vannak kivételes esetek. Léteznek olyan formák, amit nem töltünk, hanem mindig újraépítünk, pl stiletto, orosz/gótikus mandula, marilyn.

2019. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!