Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A csajoknál most mi ez a nagy...

A csajoknál most mi ez a nagy VÁMPÍR Mánia?

Figyelt kérdés
Alkonyat, Vámpírnaplók . fúj te. :D elég szánalmas filmek/sorozat :D
2010. júl. 14. 14:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

hát most ez van, ezt kell elfogadni, még ha nem is szereted

True Blood jó sorozat, jobb mint a vámpírnaplók, az hülyeség

2010. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos hiretelen fellobbanó divat, ami olyan hirtelen el fog illani, hogy csak na.


Olvastam egy cikket, hogy mivel magyarázzák, hogy Edrwárd olyan jó pasi. Az a pszichológiája, hogy a lányok vágynak a romantikára, a régi vágású fazonokra.


Ami részben igaz is(lány vagyok) de mindennek van egy határa. Én végtelenül romantikusnak tartom magam, de ez nekem már nem romantika, hanem agyon szentimentalizált lány regény. Robert P. külsejére nem térnék ki...ízlések és pofonok.


Még azt megértem, hogy egyedülálló csajok oda vannak ezért a regényért, de akik kapcsolatban élnek mit esznek rajta...na ez itt nekem fogós kérdés.


L/18

2010. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyébként talán az a mű üzenete, hogy "légy férfi és szeresd feltétel nélkül a nőt"....


Kérdés, hogy ez kinek jön át..

2010. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát igen.. ez is egy olyan mánia mint a converse márka, az is egy ideig nagy szám volt, már ló*zartse ér
2010. júl. 14. 14:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Az,hogy a csajok alapból romantikusabb beállítottságúak.Annyira nem vagyok oda a Twilightért,de azért a Vámpírnaplókba szívesen belenézek.Ez most ilyen új trend,újabban mindenféle témájú sorozatot kitalálnak itt az ideje a vámpírosoknak is,bár régebb is ott volt a Buffy a vámpírok réme.
2010. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

ja mindenki rózsafűzért hord...

legszivesebben letépném a nyakukból kapjanak már magukhoz ezek a hülyegyerekek,fel sem fogják mit jelent.

szent dolgokkal nem jó játszani

2010. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én utálom a twilightot de a vámpirnaplókat szeretem
2010. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én jóval a mostani trend előtt szerettem a vámpírtörténeteket, de valahogy a fent említett művek közül egyik sem fog meg. Talán a korom miatt is. Pl. Anne Rice Vámpírkrónikái sokkal jobbak.


26l.

2010. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az előző...az Ann Rice knöyvek tényleg jók. Én mondjuk a Darren Shan könyveket szerettem még. Ott volt egyedi megközelítés de nem ilyen undorítóan kiforgatott sz.r mint a nyállájtban. a vámpírnaplókat nem ismerem. Régen néztem a Buffyt meg az Angelt, a maguk korában jó kis sorozatok voltak azok :)

Amúgy az még 1 dolog, hogy az a szerencsétlen írni nem tudó nő ír pár könyvet a szerelemről, de a nyállájtból olyan mennyiségekben csöpög a "romantika", hogy minden némi irodalmi igényességgel rendelkező lány elhányja magát tőle pár oldal után. Egyébként próbálkoztam az "írónő" másik könyvével is, azt hiszem, Burok volt a címe, azt is alig bírtam végigolvasni. Ugyanaz a stílustalan ömlengés és mindenre kitérő túlrészletezés. Megértem, ha ez a 12 éves kislányoknak bejön, de ha náluk idősebb nőknél látok ilyet, attól agybajt kapok. Attól meg főleg, amikor megpróbálják elmagyarázni, hogy ezt csak az értheti, aki már volt igazán szerelmes. Hát nekem az a véleményem, hogy aki már volt igazán szerelmes, annak nincs szüksége töménytelen ömlengésre, hogy feleleveníthesse az élményt.

2010. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal, én csaj vagyok, de undorodom ettől:D Ezek a mostani "vámpír" filmszereplők cukis csőnacis fiúcskák, akik vért szívnak, és a szabadidejük 95 százalékában szomorúan elméláznak azon, hogy sose lehet az övék az, akit szeretnek...jajj:S
2010. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!