Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismersz ehhez hasonló típusú...

Ismersz ehhez hasonló típusú órákat?

Figyelt kérdés

A most meglévő kicsi Casio Beside-omat szeretném lecserélni egy hasonló stílusú nagyobb órára. 40-44mm-es fémszíjas órát keresek. Főleg a letisztultabbakat kedvelem mint ez a Tissot: [link]

Meglehet hogy ezt választanám ha nem lenne picit a tárcám fölé szabva, úgy 100k-ig nézelődök.



2019. szept. 10. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello,

Egy pár darab amik szerintem tetszhetnek neked :)


[link]


[link]


Vagy egy kicsit drágábban.


[link]


Ezek jutnak így elsőre eszembe, talán később még írok ha eszembe jut még valami :)

2019. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért csak 44-es akkor már valami 46-48-ast ami igazán mindenki arcába ordítja hogy mekkora ízléstelen proli vagy.
2019. szept. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Az első válaszoló tippjei nem rosszak az infó alapján amit írtam. A citizen még számomra is túl egyszerű és egyhangú, a seiko hasonlóképp - ezek nem fogtak meg, a tissot már közelít, viszont nem kedvelem túlzottan az "elaprózott" szíjat, és szeretem ha nincsenek számok rajta, inkább csak vonalak jelöljék az órákat.

Eszembe jutott a márka amit kb fél éve nézegettem: Filippo loreti. Akkor azért nem vásároltam tőlük mert erős kétségeim voltam az óráik minősége felől, viszont stílusban az ő óráik állnak hozzám a legközelebb. Kíváncsi lennék többek véleményére az óráikról.

2019. szept. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!