Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szponzort váltani...

Hogyan lehet szponzort váltani oriflame-nél, ha a jelenlegi minden kapcsolatot megszakított velem?

Figyelt kérdés
Muszáj vele együtt működni, hogy szponzor váltás megtörténjen?
2019. szept. 14. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Emiatt békén hagytam,mert úgy gondoltam, neki az a jó, ha békén hagyom.


Na várjál.... ezt írtad

TE HAGYTAD BÉKÉN ! Mert neki jó legyen , te áldott jó lélek 🤣🤣🤣🤣🤣 erre itt áztatod. ( mi ugye nem tudjuk, mi az igazság) lehet a szponzorod nem így adná elő. Ugye ? Lehet hogy volt oka hogy eltűnt.


A másik ő tűnt el !!!

Na most ő tűnt el vagy te hagytad békén vagy mi van??? Jo amúgy ne válaszolj. Nem érdekel. Csak nagyon gáz ez az egész történet.

2019. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok én áztatni senkit se. Csak egyszerűen azt éreztem, jobb ha hozzá se szólok. Ennyi. Innen indult a történet.
2019. szept. 14. 15:32
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Úristen.... most írtad h hozzá se szólsz !!! Olvasd már el miket irsz !!!

Már ne is haragudj de ha nem szól hozzám az aki alattam regizett akkor én minek szóljak hozzá. Oké, világos igy már. Sajnálom szegény szponzorod. 😡😡😔😔😔😔

2019. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13: utalt arra, hogy hagyjam békén. Ennyi. Nem magamtól fordultam el tőle.
2019. szept. 14. 15:38
 15/16 anonim ***** válasza:
De mire fel írta h hagyd békén ????
2019. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon fura történet, gyanítom aki írta még nagyon fiatal. :D


Szerintem normálisan írj neki és beszéljetek intelligens felnőtt emberek módjára, ha pedig nem megy én is azt javaslom, amit már mondtak (cég oldalán).

2019. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!