Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények a rasztáról?...

Vélemények a rasztáról? Megéri megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igénytelen hatást kelt, ezért az életben nem csináltatnék raszta hajat. Ettől függetlenül nem nézek le senkit akinek rasztája van.
2010. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem kurw*jol nez ki. ^^
2010. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is :P
2010. júl. 16. 02:04
 4/9 A kérdező kommentje:
és lehet azt egyáltalán festeni?
2010. júl. 16. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt egy időszakom, mikor bolondultam a raszta hajért, és még én is szerettem volna, de aztán észérvekkel lebeszéltem magam róla (tönkretette volna az amúgy is kényes hajam, és lehet csak úgy tudtam volna -idővel- megszabadulni a rasztáktól, ha rövidre vágatom a hajam - na azt meg neeeeem :D). Ha neked ilyen kockázatokat megér, akkor ha nagyon szeretnéd, megcsináltathatod. Ezt neked kell tudnod, neked megéri-e.


Erről még nem olvastam, hogy lehet-e festeni, de leginkább én úgy tudom elképzelni, hogy berasztázás előtt befested, és utána már csak a töveket fested újra. De mint írtam, erről semmit nem tudok, szóval lehet rosszul gondolom. :)

2010. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy lány vagy fiú vagy? :D

ha lány,akkor ne!!!lánynak nagyon nem áll jól szerintem!

ha fiú vagy... nekem akkor se tetszik,de nyilván nem nekem akarsz tetszeni. egyik fiú haveromnak volt,mindig nagyon tetszett neki és megcsináltatta, de nem érezte jól magát, mert alig lehet mosni, piszkos érzése volt a hajának és ő mégis mosta és ezért szétjött mindig :S hát nem vállt be neki ja és eltüntetni csak úgy tudta,hogy nagyon rövidre levágta a haját.

szerintem ne csináld.

19/L

2010. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Lehet festeni.
2010. júl. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha raszta szíved van akkor megéri megcsináltatni. Nem megy tönkre a hajad, és nem kell kopaszra vágatnod magad, ha már nem kell, kilehet bontani és le is lehet növeszteni. Elején nagyon sokat kell vele törődnöd, főleg ha rövid akkor sokszor zavaró is tud lenni, bár ha 2 méteres akkor is :D ha akarod mosod, ha akarod nem, nem jön az olyan könnyen szétt. Béke.
2010. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha Neked, szívből tetszik és szeretnél akkor ne habozz csináltasd meg!! Mert igen megéri. Amikor már a derekadig ér olyan gyönyörű én sok rasztát ismerek, egyik sem bánta meg, de volt egy ismerősom aki levágta mert megbánta de ő azért mert csak divatból mások majmolásából csináltatta meg.
2012. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!