Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik az a 4 ezer Ft-os...

Melyik az a 4 ezer Ft-os csodafogkrém?

Figyelt kérdés
Halál idegesítő, hogy wgy ismerősöm fb-on reklámoz egy csoda fogkrémet, aminek nem áruljs el a nevét, annyira titkos, de hófehér lesz a fogad tőle és nem lesz többé fogköved. Én nem hiszek az ilyen csodaszerekben, mégis jött egy csomó komment, hogy milyen jó. Ha valóban olyan szuper, akkor miért titkos a neve és miért cdak ilyen ügynökök árulják??

2019. szept. 28. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mlm. Mert mindig akad elég hülye, aki beveszi. Nyilván semmit nem tud.

Nem tudom épp melyik ez, pár éve nálam is volt ilyen, mindig a többi terjesztő kommentelte szét, tök gáz volt.

2019. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor valóban ekkora kamu? Mert ez az ismerős esküdözik meg a szavát adja, hogy milyen jó.
2019. szept. 28. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár éve év is láttam ezt, de olyan bénán volt megszerkesztve a kép (kitakarva a márka stb), hogy simán megtaláltam nu skim ap24
2019. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2019. szept. 28. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez valami mlm, azért esküdözik, mert behúzták a csőbe, jelentkezett terjesztőnek és most vagy van egy hatalmas készlete amit el kell adni, vagy túl sokat fektetett be és mínuszban van ha nincs belőle bevétele, vagy az őt beszervező terjesztő nyomasztja hogy növelje az eladásait, vagy valami hasonló.

Én a helyedben semmi ilyesmit nem vennék, pláne nem csatlakoznék. A fogkrém jó esetben pont ugyanazt tudja mint a 400 ft-os testvére a boltban, rossz esetben káros. Olvass utána az mlm-eknek (multilevel marketing), hasonlóan működnek mint azok a piramis átverések, csak sajnos legálisak.

2019. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!