Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek melyik Avon női parfüm...

Kinek melyik Avon női parfüm a kedvence? Ajánljatok!

Figyelt kérdés
De pár szót mondjatok a kedvencetekről.
2019. szept. 28. 20:55
 1/9 anonim válasza:
Secret Fantasy Midnight
2019. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
En Imadom az avon osszes parfumjet szinte az osszeset hasznaltam mar. Kedvenceim a premiere luxe, attraction, far away rebel, far away Infinity, pur blanca, attitude, percieve ezek ilyen erősebbek:)
2019. szept. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Pur Blanca a kedvencem. Nem tolakodóan erős illat, nappalra is tudom használni :)
2019. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attraction, arany.. A legjobb.
2019. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Cherish. Édes, gyümölcsös, de nekem nem túl vattacukros illat.
2019. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Incandessense
2019. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Avon Life Colour for Her! A legeslegeslegjobb parfüm. Rendkívül elegáns, ugyanakkor vonzó, nagyon nőies, nagyon csábító. A legfinomabb, legminőségibb, amit parfümben használtam. Nevéhez illően iszonyúan addiktív. Kellőképpen impozáns illatú, pont amennyire kell, és csak enyhén édeskés. Szerencsére semmilyen bébipapi ételt, mint pl.tejberizs, nem juttat eszembe és el is akarom felejteni, hogy ezt olvastam. Az is kizárt, hogy a végzet asszonyának sütike illata lenne. Érdekes, hogy az illathoz ezt a színt választották, ami elvileg hideg szín, mégis passzol az illathoz, mert olyan, mint a sötétedő égbolt, amikor lázban égve készülődünk a randevúra. Szerelmet, szenvedélyt jövendöl.
2019. okt. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Far Away Infinity.(EDP): Számomra egy melengető, kissé vaníliás leszáradású parfüm. Tompa és melengető illat, amit nem bánok. Tartósságával nincs gondom, sőt, több mint 12 órát bír rajtam. Erre mondom azt, hogy ÉN VAGYOK.

Nálam ő van az első helyen, 3 éve.


Far Away Rebel.(EDP): Eszembe juttatja a késő estéket, amikor édesanyám rendszeresen kifuttatta a kakaót. Leszáradása karamellásból megy át mogyorósba. Éles, édes illatnak mondanám. Tartóssága oké, ő a 2.-ik a sorban.


Aqua Vibe Laugh More.(EDT): Gyümölcsös (kicsit sem mű!), lédús, nyári illat, kissé gyerekes. Emlékek sokassága zuhan rám mikor őt használom. Kell nekem, akarom. De ő most a 3.-ik helyen végzi.


EVE Elegance.(EDP): A megtestesült tisztaság, sok körtével körbeövezve. Mondhatni elég karcos, tiszta illat. A tartósságával gondjaim vannak, számomra csak egy EDT marad sajnos, hiába EDP. De attól még szeretem. 4.-ik a sorban.



Perceive.(EDP): Megint körte. Imádom a körtét. Számomra ez egy úgynevezett hideg, karcos illat. Meg vannak benne az átmenetek, de csak a 5.-ik kedvencem. Tartóssága kifogásolható.


LBD.(Little Black Dress)(EDP).: Szilvás beütésű, sötét és zavaros illat. Szeretem, szeretem. De ő csak az 6.-ik a sorban.


Remélem segítettem!

2019. nov. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kedvenceim: percieve, a kék és a zöld egyaránt, far awway, far awway gold, far awway rebel, far awway infinity, little white dress, little black dress, little red dress, incandes sence, poor blanca, luminata, atraction
2021. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!