Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan oldal ahol replika...

Van olyan oldal ahol replika termékeket lehet venni nem horror áron?

Figyelt kérdés

Szeretnék custom cipőket készíteni, de ahhoz, hogy a képeket megtudjam csinálni, azért szeretnék venni egy kamu cipőt.

Nem tudom miért magyarázkodom, de elkerülve a kötekedő kommenteket lásd:

Egy kamu cipőt megveszek 10k-ért nagyon max és azt lefestem, készítek róla képet. Ha esetleg valaki nem tehetné meg, hogy eredetit vehessen fel, de tetszik neki az amit csinálok akkor ő is tudjon ilyet hordani.

És ha valakinek tetszik, de pont olyan méretben nem kéri senki sem mint amilyet én legelőször megcsináltam, akkor jobban örülnék ha egy replika cipőt készítettem ami kb 6k, nem pedig egy 30k ftos cipőt.


2019. szept. 29. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabadka
2019. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Ebayen mag az Aliexpressen van egy csomó replika
2019. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azokra nem is gondoltam 😅 koszonom
2019. szept. 30. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma már nem hamisítás van hanem replika?
2019. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!