Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Óra vásárlás előtt állok....

Óra vásárlás előtt állok. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni magamnak egy szép női karórát, ami picit azért komolyabb 1-2 nevenincs párezer ft-os óránál.

Szeretném, ha a mindennapjaim része lenne, és mivel ilyet nem 1-2 hónapra vesz az ember így nem szeretnék sz*rozni 5-10 ezer ft-on, de a keretet kb 30-40 ezer ft-ra lőttem be.

3 márka órái nyerték el a tetszésem, Fossil, Michael Kors és a Casio Sheen széria.

Azért ezekre esett a választás, mert tényleg tetszenek, illetve van nevük...de gondoltam kikérem a véleményeteket, nehogy úgy járjak, hogy csak a nevet fizetem meg, és pl már egy kézmosásnál bepárásodik....

Milyen szempontokra kell figyelnem? Mik azok az értékek, amik már jónak számítanak? (Pl. Vízállóság 50m - felszíni úszás)

Bocsi, de tényleg nem értek hozzá.


Köszi előre is!


2019. okt. 2. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva, mert itt mindig szidják a fossil órákat, de szerintem ár-érték arányban nem rossz. Szépek, ha kifogsz egy jó akciót, akkor viszonylag olcsó (30 ezer körül már szépek vannak).

Nekem és férjemnek is van,évek óta használjuk őket és semmi baj velük. A vízállóságát nem próbáltam. Nem szoktam órában úszni.

Korst nem vennék, mert rengeteg a replika belőle.

2019. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!