Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, egyetértetek ezzel a...

Férfiak, egyetértetek ezzel a szépség-sorrenddel?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 6. 02:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
F#szság.
2019. okt. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
27 éves vagyok. Vajon? Persze, hogy nem.
2019. okt. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mi köze ahhoz, hogy 27 vagy?

Mondjuk, ha a 33. helyen levő 16-20 éves Brooke Shields ma odamenne hozzád, szerintem összecsinálnád magad, mert 2 szót nem tudnál hozzá szólni, annyira szép.

2019. okt. 6. 03:16
 4/11 anonim válasza:
100%
Csak mondom h Brooke Shields inkább 14-15 lehet a képen, ő nagyon hamar kezdett el szereplni es mindig idosebbnek nézett ki a koranal
2019. okt. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem mindenkinek ugyanolyan a suázépségideálja. Ennyi.

Normálisak meg nem rangsorolnak.

2019. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 StevenUp ***** válasza:
Ez tényleg ostoba lista... Megkérdeztek pár nyálzó kockát és kb ennyit is ér az egész lista
2019. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye lista
2019. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TR75 ***** válasza:
100%

Nincs a listán Doris Day, Ingrid Bergman, Tippi Hedren.

Mindenesetre Grace Kelly első helye szerintem nem vitás.

Viszont egy ilyen lista mindig szubjektív műfaj.

2019. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy Audrey Hepburn szerintem vitathatatlan szépség ideál. Szóval abban van valami
2019. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én Brooke Shields-t tenném első helyre. Tény, hogy hamar megkeményedtek a vonásai, de olyan 25-30 éves koráig a világ legszebb nője volt számomra. Nem is értem, hogy sorolhatták a 32. helyen levő átlagos nő mögé?

Audry a maga módján gyönyörű, de kétlem, hogy ő lenne a legtöbb férfi számára a szép vagy a jó nő. Túl sovány, lapos. Az arca inkább különleges, mint szép.

Elizabeth Taylor pedig brutál jó nő, de nem szép.

Marilyn és Brigitte valóban megérdemlik a dobogó közeli helyet, bennük egyben van a szépség és a jónőség. Bár nekem Brigitte tetszik jobban. Sophia Lorent is előrébb hoztam volna, bár ő sem az a kifejezetten Hófehérke szépség, és inkább különleges, mint szép, de emellett nagyon jó nő. Aztán vannak néhányan, akiknél én is szebb vagyok, de komolyan.

Brooke Shileds számomra annyira megtestesíti a tökéletes szépséget, hogy egyszerűen nála tökéletesebb nőt nem tudnék elképzelni. Az a haj! A szeme, a szája. A szemöldöke. Furcsa, hogy miért sorolták annyira hátra.

2019. okt. 6. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!