Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik epilátort válasszam?

Melyik epilátort válasszam?

Figyelt kérdés

Max 20 ezres árkategóriában nézelődtem, és 2 epilátort találtam ami tetszik.

Az egyik:

Remington EP 7500

[link]

A másik:

Braun silk-epil 7

[link]

Azért nem tudok dönteni, mert a Remington abból a szempontból jobb, hogy vezetékses, mivel én a lábamat végig a combommal együtt, a hónaljat és a karomat is epilálnám, és a Braun pedig vezeték nélküli és max 40 percet bír ki egy töltéssel és nem biztos hogy ennyi idő alatt készen lennék mindenemmel. Vagy szerintetek van olyan gyors hogy beleférne az időbe? Nem szeretném ha szőrtelenítés közben lemerülne. Mindkettőről jó véleményeket olvastam, de a Braun népszerűbb és a feje is billenős, ez nem tudom mennyivel segitené a szőrtelenítést. Tapasztalatok esetleg? Kicsit így is a Remington fele hajlok a vezeték miatt.

(A vizes használat nem érdekel) Előre is köszi a válaszokat!



2019. okt. 7. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem forgótárcsás Philips márkáju van amiket linkeltél azokat nem ismerem de az enyém csak a szőrt tépi a bőrt nem iritálja ami szerintem a legfőbb erény egy epilátornál.


F

2019. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Braun.
2019. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vettél e már, de nekem ez a braun van és simán kibír egy alkalmat. Igazából 2-3 alkalmanként töltöm, azért nem merül olyan könnyen...
2019. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!