Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szegeden ismertek jó varrónőt?

Szegeden ismertek jó varrónőt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Néhány ruhámat vittem kisebb átalakításra a Rókusi körúton a Pelenkabolt melletti kis varrodába. nem tudom nagyobb munkába mennyire jók, nekem pozitív élmény volt, h kreatívak.
2010. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

És azt nem tudod, hogy ruhát varrni mennyire tudnak?

2010. júl. 16. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Kárász utcában az Átriumban van egy bolt, ahol a nő saját varrású ruhákat árul (bal oldal) és vállal varrást is, gyorsan és nagyon szépen dolgozik. Csak ajánlani tudom :)
2010. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, de pont tőle menekülök...

2010. júl. 16. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondod?? Mi történt? Én eddig két rucimat varrattam nála és nem volt semmi gond. Nagyon érdekel, hogy nálad mi lehet a baj.
2010. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy nagyon szépen varr, mert nekem kis csinált már nem egy koktélruhát is pl. és mind kifogástalan volt, de!

Telefonon nem lehet, nem tudod elérni, mert nem veszi fel, neked kell hívogatnod, hogy mi van már a ruhával, amit varrattatsz nál sokkal drágábban adja az anyagot a saját üzletében, mint ha te mégy be a méteráru boltba, egy példa: most csinált nekem egy koktél ruhát egy alkalomra.

Anyag ár(az ő üzletéből) 18.000Ft.

Egy másik ruha is kellett egy hét múlva.

Mondtam neki, hogy ugyanebből az anyagból szeretném, mint az előző, csak más színből.

Mondta, neki nincs olyan, menjek méteráru boltba.

Elmentem, és megvettem.

Ugyanakkora kellett belőle, és a mostani, tehát a második ruhám potom 3900Ft.-ba került!!

Ez amúgy 150cm-es anyag.

Számomra ezek nem szimpatikus dolgok...

Meg nála tök mindegy milyen ruhát csináltatsz, (flittereset, vagy nélkülit, merevítőset, vagy nélkülit,) tök mindegy, az ár MINDIG 30.000Ft körüli, nem???

2010. júl. 17. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy nála nagyon drága az anyag, ezért én mindig máshol vettem meg :):) Hát én kb. 4 éve csináltattam vele az utolsó fűzőmet és szoknyámat, de max. 20000 volt. Persze ez már régen volt, szóval azóta már lehet h bőven van 30.

A telóról szintén nem tudok nyilatkozni, mert én mindig előre egyeztetett időpontban mentem hozzá. Tehát ha kedden mentem próbálni, akkor megbeszéltük h a köv. próba (amire ált már kész is volt) csüt. fél négy lesz.

Remélem, hogy találsz mást helyette. Sok sikert!

2010. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!