Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékonyszálú a hajam, aranyszők...

Vékonyszálú a hajam, aranyszőke színű, közepes hosszú, a fejem a súlyom miatt kicsit kerek, de nem annyira vészesen. Fodrász tudna valami új stílust adni, ami csodát én is meg tudok reggelente csinálni magamnak, nem néz ki bénán? 18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Természetes szőke vagyok, sosem volt festve és hajsütővasozva a hajam, ezzel együtt hamar zsírosodó is, ami miatt, tudom nem egészséges, akkor is naponta kell megmosnom, mert másnapra néhány órán belül ápolatlanul, néhány naposnak néz ki. Anno ny. szünetben kipróbáltam, hogy 2 naponta mosom. Hányadék. Úgy néztem ki, és semmivel nem lett jobb, pedig nem 1-2 hétig csináltam.

Nem ezért, talán egy picit, hallottam, hogy valakinél a festéstől kevésbé zsírosodik olyan gyorsan, és bevallom akármennyire szeretem a hajszínemet, mert szeretem, nagyon is, egyre gyakrabban unalmas. Vacillálok, melyik legyen, egyelőre a füstös szürke tetszik. Nagyon világos bőröm van, és olyan kis "angyal arcom", ezért pl: a fekete nálam pocsékul állna. Gondoltam még a vörösre, vörösesbarnára, de mivel könnyedén pirulok, vörösödök el, így talán az nem lenne jobb, ha pluszban eperkének néznék ki.


Kiskoromtól kezdve a mai napig ugyanúgy hordom a hajam, kiengedve. Nem göndör, nem erősen hullámos, utóbbi kicsit, de nem igazán lehet látni. Próbáltam azt, hogy arrébb választom el, nem középen, de az egynek elmegy kategória, és nem nézett ki sokkal másabbnak. Nem mellesleg, nem túl dús a hajam, a vékonyszálúság miatt.


Fodrász tudna valamit ajánlani? Attól tartok, hogy tök jó, szuper, csodás, megcsinálja, de másnap sehogy nem néz ki, "Hamupipőke visszaváltozott".



2019. okt. 15. 16:53
 1/1 Gombanyo12 válasza:

Mennyire hosszú a hajad, azt nem írtad. Ha nem akarod levágatni akkor se moss hajat minden nap. Tényleg nem tesz jót. Próbálj száraz sampont használni. Ha nagyon érzékeny a fejbőröd akkor kamillás babahintőporral keféld át a hajadat.

Soha ne használj műszálas vagy műanyag kefét, az csak ront a helyzeten.Lehet nagyon jó minőségű - megfizethető áru - szőrkeféket is kapni. Viszont ha levágatod a hajadat akkor egy kicsit fiúsabb frizurával könnyebben el tudod kerülni az állandó zsírosodást. A fejbőrödnek is kell szellőznie.

2019. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!