Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy sokszor a...

Hogy lehet, hogy sokszor a tükörben tök jóképűnek látom magam, a telefon kamerájában pedig egy ork vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megérteni. Melyik lehet a valós? Nagyon nagyon ritka, hogy legalább átlagosnak nézzek ki egy képen, nagyon undorító fejem van minden fotón. Tükörben viszont van hogy egész helyesnek látom magam, és ha abban a pillanatban csinálok egy képet magamról, megint ocsmány vagyok. Veletek is elő szokott fordulni?

2019. okt. 28. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor velem is előfordul (meg szerintem másokkal is), hogy tükörbe nézek, és azt gondolom nem rossz, aztán meglátok magamról egy képet...

Állítólag az emberek szebbnek látják önmagukat a tükörben mint amilyenek a valóságban. Alapvetően hülyeségnek mondanám ezt az elméletet, de amint meglátok egy képet magamról, sokszor mégiscsak beigazolódik a dolog...

2019. okt. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok múlik a fényviszonyokon, a telefon kamerája meg kicsit torzít. Próbáld magad normális fényviszonyok között levideózni hátha ott máshogy látod magad. Vagy kérj meg valakit, hogy nappal, a szabadban csináljon rólad képeket, több szögben is.

Velem is ugyan ez volt nemrég. Mikor reggel mentünk vendégségbe, és tükörbe néztem induláskor, akkor nagyon magabiztos voltam, de mikor megnéztem a képeket, makdnem elhánytam magam néhánytól. Néhány képen viszont elég csinos voltam.

Párom szerint a szelfiken nem a valós énem van, és azt vettem észre, hogy mikor ő küld szelfiket azon se a valós énje van.

2019. okt. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az van h a selfie képeken ok, amikor más fotoz.... Plusz 20 kiló és minden szörnyű.
2019. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha lany vagy ajánlok valamit.

Mikor mar kesz vagy a sminkeddel akkor nyisd meg a telodon a kamerát es ott is célszerű alakítani a sminkeden ameddig ott is szépnek látod magad. Mert ugyebár ott jobban kiadja ezeket a dolgokat.

2019. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A tükör látványához van szokva a szemed.

Egyébként a kamera valós képet mutat, főleg, hogy az megtükrözi a képet, így úgy látod magad, mint mások. A tükör meg csak a tükörképed, ott fordítva van minden. Ahhoz szoktál.

2019. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

A kamera lencséje torzít kedves barátom, nézz utána a különböző lencsékkel készült profil képeknek és meglátod miért vagy ork.


A tükör reálisabb képet ad.

2019. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem. pont fordítva, sajnos a kamera adja a reálisabb képet. amit egy fényképen látsz az az, ahogy mások látnak a valóságban. Ha tükrözöd a képet, máris megint szebb lesz az eredmény, amilyen a tükörben, de nem az a valóság, próbáld ki.
2019. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert ha nagyon belehajolsz, akkor torzít, mert pl ha én nagyon közelről nézek bele, akk hájfej vagyok, messzebbről viszont már egészen hasonló a tükörbe látottra. Ne zoomolj rá annyira, és akkor igen kicsi a torzítás vagy nincs is(saját tapasztalat)!



20/nő

2019. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is folyton ez van. Tükörben úgy ahogy szépnek látom magam, aztán csinálnék egy képet, és borzalom ahogy kinézek. És olvasgatva a válaszokat, őszintén remélem, hogy a kamera torzít, mert ha az adja a reálisabb képet, akkor jó, csúnya vagyokxd
2019. nov. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!