Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázás utáni piros bőr...

Gyantázás utáni piros bőr meddig tart?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, bajuszom van. Sokat olvastam és végül a hideggyanta melett döntöttem. Az lenne a kérdésem, hogy a piros bőr max mennyi ideig tart? (Most fogom elsőre legyantázni.)
2019. nov. 3. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Változó. Az egyik ismerősöm hideggyantával leszedte magának és 2 napig olyan volt :) szegénynek nagyon érzékeny a bőre. Végül arra fogta, hogy hideg tél van, és kicsípte :))

Nekem kb. 1 órát volt olyan.

Ellenben kozmetikusnál hagyományos gyantával csak 5-10 perc volt.

2019. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)) A következő gyantázásig meg kell várjam, hogy nőjön meg , vagy a gyanta úgyis leszedi, ha kicsi a szőrszál?
2019. nov. 3. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak nem tudom leszedni ha nagyon kicsi. De sokszor kozmetikus sem. Általában egy hónapot mindenki növelni szokta (vagy ollóval visszavágja).
2019. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg próbáltátok már a cérnás módszert? Annál a pirosság mennyi időt tart? És az is hasonlóan hosszú időre távolítja el, mint a gyanta?
2019. nov. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!