Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort vegyek első...

Milyen epilátort vegyek első használatra?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni először.Milyen terméket ajánlottok nekem?Az epilátort lábon,hónaljon,bikinivonalon szeretném használni.Tudnátok nekem adni pár tanácsot aki már használt epilátort?Borotvát használtam eddig de kipattogott a bőröm tőle.Köszi a válaszokat

16/L


2019. nov. 4. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Lábon, bikinivonalon tudod használni. Hónaljban nem, arra lehet kapni gyanta csíkokat. Szinte mindegy milyet veszel, elég egyformák. Valami jobb minőséget nézz.

Ha a borotvát nem bírod, lehet hogy ezt sem fogod.

2019. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak is olyat vegyél amin nem csipeszek hanem tárcsák forognak egymással szemben mert az nem csípi be a lágy részeket.


Márkából középkategóriást vagy annál jobbat vegyél.


Én mindenhol szőrtelenítem magam karom, lábam, mellkasom, hátam , hónalj,ágyék, fenék és teljesen megvagyok elégedve ezzel a típussal.


F/43

2019. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Braun Silk epil 1170 terméket használok minden területre kivétel a felső karomra, mert azt nem bírja, ott kipattogzom tőle.

Braun terméket ajánlok mindenképpen. Az előző Braun kb. 15 évet bírt ki.

2019. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:

Én a hónaljamat is epilálom. A Philips gépem ( Made in Austria) 20 éves. Amikor megadta magát az adapter vezetéke, ugyanezt a modellt vettem meg, csak made in Serbia, 10 ezer huf körül volt. Ha jól emlékszem, egy használat után visszavittem és kaptam vissza az árát.

Jófogáson vettem 500 hufért adaptert a régihez.


Szerintem kicsit több pénzt szánj rá. Kb ugyanennyiért vettem akkoriban egy Rowentát. amit másnap visszavittem, annyira gagyi volt.

2019. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Braun van, forgótárcsás, kb. 20 éves. Kitűnően működik. Egyszer megtört a betáp vezezék a csatlakozónál, a szomszéd műszerész fiú megjavította.
2019. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!