Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán körömhöz meddig eleg...

Porcelán körömhöz meddig eleg 20ml liquid? Illetve a Niiza márka jó?

Figyelt kérdés
Eddig zselével építettem csak és az egyik ismerősöm ajánlotta hogy próbáljam ki a porcelánt ő azzal csinálja és szerinte könnyebb is. Csak nem tudom milyen alapanyagokat vegyek pontosan. Ecsetet választottam már de az 10es méretű. Elvileg kezdőknek 6-os ajánlott. És a liquid mennyire büdös milyen szaga van ?

2019. nov. 5. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszd a porcelánt míg nem vagy gyakorlott! Valóban könnyebb építeni meg nem is kell lámpázni, de nincs sok időd formázgatni, és ha nem ismered a megfelelő por folyadék arányt, könnyen elfolyhat, bumszli lehet. Az ecsettel annál könnyebb építeni, minél nagyobb, a tizes pont jó, én speciel a töltést csinálom nyolcassal. A liquid nagyon nagyon büdös, nem leírható szagú, de elég szúrós, vegyszeres, kicsit édeskés-fullasztó. Helyette próbáld ki inkább az akrilzselét. Hibrid anyag, uv lámpázni kell, de nem folyik, állagra porcelán szerű, és cleanserrel kell lapogatni, de ha lenő, mivel hibrid, töltheted akar zselével vagy porcelánnal is.
2019. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja,a kérdésre nem is válaszoltam. Nekem a 20 ml kb 3 közepes méretű szettre elegendő, sajnos elég drága a liquid. A niiza márkát nem ismerem, de ha ajánlhatok helyette egy olcsóbbik kategóriát, válaszd a moyrát vagy a moonbasa nailst.
2019. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Használtam mar akrilzselet tenyleg jó ahogy írtad de már unom

Ezért szeretném inkább kipróbálni a porcelánt. 1 eve körmözök leginkább magamnak csináltam eddig mert nincs időm csinálni külön másoknak is max anyukamnak. Ez elég idő ahhoz hogy menjen a porcelán is ?

2019. nov. 5. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Neked egy szettre se lesz elég a 20 mili. Sok gyakorlott körmösnek is nehéz dolgozni vele, neked kb esélytelen lesz.
2019. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Első válaszoló vagyok, ha tényleg porcizni szeretnél, ellátnálak néháhy tanáccsal.

- mikor belemártod az ecseted a liquidbe, jól nyomkodd oda a szőrt a tégely aljához, ezzel oxigénbuborékok távoznak az ecsetből, elkerülheted az anyag buborékosodását, az építést mindig ezzel kezd (csak a legelején kell egyszer csinálnod)

- mielőtt vennél fel egy gombócot, itasd le az ecsetet egy kicsit a tégely oldalán. Ha túl sok a liquid, elfolyik az anyag, ha túl kevés, nehéz lesz teríteni

- hogy elkerüld hogy az anyag belekössön az ecsetbe, azt liquidbe mártással és papirtörlőn való kitörléssel tudod kiküszöbölni

- ha túl kemény lett a gombóc, márts az ecsetet liquidbe, és ne itasd le a felesleget. Nem baj ha folyik egy kicsit, igy tudod az anyagot lágyabbá és formázhatóbbá tenni

2019. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha már ellátod tanáccsal, legalább használható legyen.

Pl:Honnan tudja, mikor jó a por-folyadék arány?

2019. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a liquid az párolog?
2019. nov. 6. 21:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha igen milyen gyorsan ?
2019. nov. 6. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valamennyire párolog.
2019. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!