Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Voltál már Elite Model Look...

Voltál már Elite Model Look válogatáson? LécciSegíts!

Figyelt kérdés

Készülök énis válogatásra de nem tudom mit vigyek mire készüljek fel. Aki esetleg volt kérem ossza meg tapasztalatait velem és részletesen írja le hogy mi lesz.

köszönöm!!


2010. júl. 17. 23:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
én már voltam ilyen válogatáson.Mit vigyél?Én csak magamat vittem,személyit és egy tollat.Amin én voltam ott egy elbeszélgetés volt,egy szupergyors random próbafotózás,előtte pedig egy adatlapot kellett kitölteni.(ha van portfóliód azt vidd magaddal) kb ennyi. :D
2010. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

és tovább jutottál?? vagy mi volt :)??

te hány éves vagy amúgy?

én nem tudom hogy a 14évemmel el merjek-e indulni :S

2010. júl. 17. 23:54
 3/30 anonim ***** válasza:
igen,felhívtak,hogy tovább jutottam.ez után lett volna egy rendes,nagyobb fotózás,fodrásszal meg mindennel,de nem tudtam elmenni rá,mert épp aznap volt a kib*szott osztálykirándulás,anyám meg nem engedte,hogy itthon maradjak.-.- bántam is. :/ de legoláb ez,hogy itt továbbjutottam,megerősítette bennem az önbizalmamat és asszem ha itt visszahívtak,ahol rengetegen jelentkeztek,akkor máshol is lenne esélyem,szóval a jövőben még szeretnék ezzel próbálozni/foglalkozni.ja és 15 éves vagyok. ;)
2010. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

uhh dejóó neked :D

még annyi hogy te milyen magas vagy és hány kiló?? :D

2010. júl. 18. 00:09
 5/30 anonim ***** válasza:
168 magas és 44 kg. :DD
2010. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

úúúristen te csaj :D

ugyanezek a paraméreteim :DD

de hallod és nem volt cink belőle hogy nem éred el a 173 centit :S nem szóltak érte :S ??

2010. júl. 18. 00:20
 7/30 anonim ***** válasza:
:D :D azon a papíron amit ki kellett tölteni voltak lehetőségek,hogy melyik érdekel.pl: divatfotózás-kifutó-statiszta/hosztesz.a divatfotót karikáztam be,mert ahhoz ideális a magasságom,a kifutó kategóriánál el is mondták h kell a nagy magasság :D szal maradt divatfotó,mondjuk engem az érdekel úgyis. :P :D
2010. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
ja és a statisztát is megjelöltem. :D
2010. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
ohh pedig olyan szívesen mennék kifutóra is. Bár mondjuk tuti megnövök nem sokára és akkor majd megyek oda is :))
2010. júl. 18. 00:31
 10/30 anonim ***** válasza:
igaz.én is remélem h növök még x) :D
2010. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!