Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha általánosságban nézzük hol...

Ha általánosságban nézzük hol élnek a legszebb lányok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a szépség mennyire szubjektív, és azzal is tisztában vagyok hogy minden nemzetnek a saját lányai a legszebbek. De én most arra vagyok kíváncsi, hogy szerinted hol a legszebbek, legápoltabbak vagy éppen a legjobb genetikával rendelkező lányok?

2019. nov. 10. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Országra semmiképp nem lehet ilyet mondani. Maximum város, városrészre.


New Yorkban pl metró tele van nagyseggű fekákkal, meg latinókkal (Bpn napi 10x szerelmes leszek a metrón 😃) ... de az egyetemek környékén, meg a jó részeken vannak jó nők.


Ez ilyen...

2019. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés mert mindenhol vannak szépek.

Mindenhonnan lehetne összeszedni lányokat akikből össze lehetne állítani a legszebb toplistát.😃😃

2019. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát könnyű szépnek lenni, ha az embernek van pénze, meg ideje magára, nem stresszel stb... egyébként legjobb genetikával talán az ázsiak (korea, japán) nem nagyon látszik rajtuk az öregedés és kevés közöttük az elhízott... de nem is esznek olyan moslék dolgokat mint pl a magyarok. itt is vannak szép lányok, de ahogy az előző is írta más a felhozatal Budán, meg mint valami borsodi cigány faluban...
2019. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

#3, Jártál már Japánban? 😃


Genetikai hulladékok kb a belterjes szaporodás miatt.


Alapvetően az ázsiaiak, kegyetlenül ocsmányok és torzak ... egyáltalán nem olyanok mint a filmekben, ahol gyakran kevert europid ázsiaikat látni.


Kevés a jó nő, az fix... tele genetikai betegséggel, pl a japánoknál. Lehet alapvetően a bőrük egészségesebb és jobb diétán vannak, de kb ennyi is.

2019. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy a japánokon látszik kb hogy elegánsabbak, intelligensebbek... más ázsiaiak inkább rémisztőek.


Elég csak a turistákat megnézni.

2019. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oroszország, spanyol ország.
2019. nov. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!