Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok élvezik hogy szőrtele...

A lányok élvezik hogy szőrtelenítik a lábukat és egyéb testrészüket?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 06:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én pl. Szeretem azt a procedúrát mikor szőrtelenitek.
2019. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Persze, mindig elélvezek közbe:)
2019. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mivel mindig gyantazom magam, ezèrt màr nem fàj és sokkal kevesebb a szőrzetem is. Szóval nekem megéri.
2019. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Metionin ***** válasza:
Dehogy :D nekem ugyanolyan szükséges rossz mint a hajmosás meg a fogmosás. De csinálom, mert zavar a szőr.
2019. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%

"A kozmetikai iparnak jelentős bevétele van a szőrtelenítő eszközökből, meg a szőrtelenítés okozta bőrbroblémák kezeléséből. Nem csoda, ha divatot csináltak a csupaszságból.50-60 éve még vígan járkáltak az emberek szőrös hónaljjal, most meg ápolatlannak minősül, aki nem szőrtelenít."


Ez durva csúsztatás. A szőrtelenítés minden emberi kultúrában megjelenik. Nagyon-nagyon nem modern kori hóbort. Pláne nem a kozmetikai ipar összeesküvése :)



Koronként és kultúránkén változott a gyakorisága. Az ember 170 ezer éve (!) hord ruhát, tehát nincs szüksége a saját szőrzetére, bizonyíthatóan 20 ezer éve szőrtelenít.

2019. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%

Érdekes,hogy milyen sokan írták hogy nem szeretnének orángután lenni meg hogy zavarja a szőr,de ha ugyanezt írja válasznak egy férfi ha megkérdezik miért szőrtelenít akkor persze jön a sértő szöveg,hogy búzás meg nem férfias...

F

2019. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%
A szőrtelenítés olyan mint a körömvágás. Maga a folyamat nem túl izgalmas, viszont szép látvány és kellemes érzés a végeredmény.
2019. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem élvezem, mert többször van rá szükségem, mint ahogy a bőrömnek az jól esne. Viszont nem akarok úgy ki nézni, mint egy férfi(sajnos brutál erős szőröm van)
2019. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem élvezem, de hát basszus, a fogmosást se élvezem, akkor r0hadjanak ki a fogaim? :DD

Még mindig élvezhetőbb szőrteleníteni, mint kínlódni a szőrrel...

2019. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!