Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bejön a szürke szem?

Bejön a szürke szem?

Figyelt kérdés

Lehet hallottatok már a szürke színű szemről. Nagyon különleges amúgy. Nekem pl pont ilyen. Kékes árnyalatú, kicsit zöldes is de az biztos hogy világos. És tényleg szürke a színe. Vannak ilyen csíkos cicák, azokhoz tudnám hasonlítani. De egyébként nekem nagyon tetszik már csak azért is mert különleges.

Amikor közelről nézem mondjuk a tükörbe, annyira szépen látszik a szürkés szín. Főleg akkor mutat jól mikor nagy a fény és csillog.

Sokan mondták már hogy milyen szép a szemem. Úgyhogy szeretem is.

Most ne értsen félre senki, nem nagyképűséget akarok kelteni.

Csak kíváncsi vagyok rá, hogy kinek jön be és van e valaki aki így van mint én, hogy szürkés a szeme.

Nekem nagyon tetszene egy palin.



2019. nov. 13. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Fél oldalon keresztül tömjénezi magát, majd kijelenti:

"Most ne értsen félre senki, nem nagyképűséget akarok kelteni"

LOL ez a nap vicce XD

2019. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem és anyumnak is szürke a szeme. Sőt a távolabbi családban még több mindenkinek. Nekem olyan semlegesnek hat ez a szemszín. Olyan szokványos. Mondjuk a barátom szereti a szinét.


Én inkább a sötètebb, barnás meg az olivazöld színü szemeket találom szépnek

2019. nov. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem! Amolyan szürke.

Semmi nem fog meg benne nem indít be.


F

2019. nov. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, apámnak is.

Nekem inkább a világosabb szemszínek tetszenek, de ezenkívül különösebben nem érdekel.

2019. nov. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A sokak által szürkének nevezett szem igazából egy telítetlen kék.

Apámnak is ilyen, anyámnak csokibarna, nekem pedig háromszínű centrális heterochromiás lett, a húgomnak pedig ugyanolyan, mint az anyukámnak.

Szerintem szemszínekre nem lehet azt mondani, hogy “bejön” vagy “bűnronda”. Az összhatás a lényeg, és mindenkinek a szemszíne illik a saját tónusához.

Nekem alapvetően a nagyon sötét szemű pasik jönnek be, de ha ugyanúgy helyes és kék vagy zöld lenne a szeme, akkor sem vetném meg.

2019. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igeeen
2019. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!