Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sos! Műkörömnél egy márától...

Sos! Műkörömnél egy márától érdemes használni mindent vagy lehet keverni?

Figyelt kérdés

Jelenleg tanulom a szakmát és már beszereznék szerezni pár szükséges kelléket magamnak.

Eddig is próbáltam pár dolgot, jelenleg Brillbirdes építőzselém van, Cupios géllakkok(legjobb ár-érték arány) és egy Crystalos fényzselém, amit nem szeretnék lecserélni, nagyon tetszik.

Most újra rendelnék, kinéztem pár Crystalos terméket.

Pl alaplakkot, tapadássegítőt, de azon gondolkodtam, hogy nem okoz e majd problémát,hogy az alap Cn-es, az építő zselé rajta BrillBird, utána megint más géllak és a fény megint Cn? Ugyanúgy teljesítik amit kell ?

Erre vonatkozóan nem tálaltam topicot a neten és bízom benne ti majd tanácsot adtok.


2019. nov. 27. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:

*beszeretnék.


Ugye a leírásban minden terméknél írják,hogy ezzel meg azzal a termékükkel javasolják együtt használni... vajon ugyanolyan jól működik más márka termékeivel is?

2019. nov. 27. 09:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet keverni természetesen, van olyan persze, hogy valami valamivel nem kompatibilis, de erre majd úgy is rá jössz. Bármilyen építőre bármilyen gél lakk mehet. De, ha egy tanácsot megfogadsz egy szakmabelitől akkor hanyagolod a Crystal nailst.

2019. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

* be szeretnék szerezni



...ha már javítás...

2019. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet keverni! Idő+tapasztalat mire rájössz ha két anyag esetleg nem kompatibilis. Én is használok BB-t, Crystal-t(építő, körömágyhosszabbító csak tőlük) 2M beauty-t, illetve van pár profinails, mystic színem is.
2019. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!