Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet nalunk hőre szinvaltos...

Lehet nalunk hőre szinvaltos sima koromlakkot kapni DM-be, Rossmannba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sűrgős segitsegre lenne szuksegem. Karacsonyi huzasra egy osztalytarsamnak aki koromlakkmanias koromlakkot szeretnek adni. Minden szinu van neki ezert gondoltam a szinvaltosra (ami homersekletre valtozik). Tudom hogy nagyon orulne neki. Lehet ilyet kapni nalunk esetleg DM-be, Rossmannba vagy valahol?? Kerem aki tudja i ne tartsa magaban. Elore is koszonom.

#ajándék #körömlakk #karácsony #osztálytárs #Rossmann #DM #színváltós körömlakk #nem géllak #osztáytarsnak ajándék #hőre szinvaltos
2019. dec. 3. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal hőre változó gél lakk sincs ilyen helyeken, nemhogy hőre változó körömlakk. Úgy értem drogériában. Googleba írd be, hogy hőre változó körömlakk és hátha kidob valami hasznosat, hogy hol kapható.
2019. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én még drágább boltokban sem láttam, drogériában rendes holo sincs még (egy-egy sima ezüst, az is ritkán) Indi külföldi cégeknek van ilyesmi, pl: live love polish de 3k körül mozog és nem is ér ide.


Szerintem keress egy körmös boltot ha ilyesmiben gondolkozol, karácsonyi matricákkal, vagy nyomda lappal sem lőhetsz mellé. Millió féle van, kétlem, hogy pont olyat választanál ami már van neki :D

2019. dec. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!